Atrakcyjne zajęcia dla dzieci

Czas wakacji dla dzieci wcale nie musi być nudnym okresem. O atrakcje dla najmłodszych zadbało na przykład nasze miasto. Wraz z lokalną świetlicą miasto przygotowało mnóstwo atrakcji, które będą urozmaicały wolny od szkoły czas. Wśród bogatej oferty każdy znajdzie coś dla siebie. I najważniejsze jest to, że wszystkie atrakcje są w pełni darmowe. 

Wakacje wcale nie muszą być nudne

warsztaty wakacyjne dla dzieciOkres wakacyjny dla dzieci często wiąże się z tym, że nie mają co ze sobą zrobić. Kończy się to zazwyczaj tak, że grają w gry komputerowe lub oglądają filmy. Szczególnie wtedy, kiedy aura nie jest sprzyjające na przebywanie na dworze. Tegoroczne wakacje w naszym mieście nie będą jednak w żaden sposob nudne. Wszystko dzięki zarządowi miast, który wraz z lokalną świetlicą animacyjną przygotował mnóstwo atrakcji. I tak na przykład, codziennie, do poniedziałku do piątku na świetlicy odbywać się będą warsztaty wakacyjne dla dzieci, w trakcie których najmłodsi będą zagłębiać tajniki różnych tematów artystycznych i nie tylko. Pierwszy tydzień wakacji przewidziany jest pod kątem doskonalenia technik plastycznych, takich jak na przykład decoupage, jednak już kolejny tydzień będzie w pełni poświęcony muzyce. Programy na następne tygodnie nie są na razie udostępnione, jednak jak nieoficjalnie wiadomo, będą one dotyczyly między innymi sportu oraz tematyce teatralno filmowej. Mimo tego, iż warsztaty są w pełni darmowe, to aby organizatorzy wiedzieli, jaka będzie frekwencja, obowiązują na nie zapisy internetowe. 

Mnóstwo atrakcji czeka dzieci w naszej miejscowości. Z okazji wakacji na naszej miejskiej świetlicy odbywać się będą warsztaty tematyczne. Zapowiadają się one naprawdę interesującą. Ważne jest to, że zajęcia są w pełni darmowe, jednak wymagać będą wcześniejszych zapisów.