Basen przy domu

Kiedy z mężem zaczęliśmy planować budowę domu wiedziałam, że jest to poważne przedsięwzięcie. Oczywiście liczyłam też się z dużymi kosztami, chociaż takimi bardziej technicznymi i finansowymi sprawami zajmował się jednak mój mąż. Moim wielkim marzeniem był przytulny dom z basenem w ogrodzie. I miałam nadzieję, że mojemu mężowi uda się je spełnić.

Basen przy domu była to duża inwestycja

budowa basenu w najlepszej cenieMąż zaczął więc szukać firmy, która miała by dobre opinie, a cena za wykonywane usługi nie byłaby wygórowana. Chcąc mieć basen u siebie w domu trzeba liczyć się z kosztami kilkudziesięciu tysięcy. Jest to więc kwota, za którą mogliśmy z mężem wyposażyć kilka pomieszczeń w domu. Oczywiście interesowała nas budowa basenu w najlepszej cenie, by chociaż trochę zaoszczędzić. Jednocześnie nie chcieliśmy żeby budowy naszego basenu podjął się ktoś, kogo usługi nie są na najwyższym poziomie, więc mimo wszystko kierowaliśmy się gównie opiniami, a nie tylko cennikiem. Oprócz kosztów samej inwestycji trzeba też się liczyć z późniejszymi kosztami związanymi z korzystaniem z basenu. Mamy basen w domu już prawie rok i w czasie sezonu wydaliśmy na niego dodatkowe dwa tysiące. Koszty użytkowania basenu są więc niemałe, ale w skali roku nie jest znowu to tak dużo. Ze względu na pogodę w tym roku z basenu korzystałam jakieś półtora miesiąca, zobaczymy co będzie w przyszłym roku.

Basen przy domy od razu sprawia, że dom wydaje się o wiele bardziej luksusowy. Nie zależało mi na takim efekcie, ale muszę przyznać, że ogród prezentuje się świetnie. W ogrodzie udało nam się sprawić, że ten dość jednak okazały basen nie przytłoczył całego otoczenia, a wszystko jest tak urządzone, że powstało miłe miejsce do relaksu. Ogród jest zdecydowanie moim ulubionym miejscem w domu, szczególnie latem.