Cena siatki leśnej zależy od wielkości oczek

Jakiś czas temu rozmawiałam z synem, który niedługo miał się żenić, i zapytałam go, gdzie będzie chciał mieszkać. Musieliśmy z mężem rozgospodarować ojcowiznę i wszystkim przydzielić ziemi po równo. Jak sądziłam, syn powiedział, że będzie chciał się budować bliżej miasta i rodziny żony. Tego się spodziewaliśmy.

Jak wybrać siatkę leśną do ogrodzenia działki

siatka ogrodzeniowa leśna cennikJednak potrzeba było ostatecznej decyzji. Mieliśmy na oku kawałek działki przy lasie, która leżała w okolicach, gdzie młodzi chcieli się budować. Do ślubu był jeszcze rok, ale mogliśmy teren kupić, ogrodzić i niech sobie czeka. Tak też się stało, a teren był niemały. Dopytaliśmy się o zwierzynę leśną, która można by się było tu spodziewać. Miejscowe nadleśnictwo zasugerowało nam siatkę z odpowiednią wielkością oczek. Na działce co prawda jeszcze nic się nie działo, ale jeśli przez rok będzie stała pusta, to w końcu coś tu się osiedli. Pomyślałam, że pewnie w porównaniu z ceną ziemi to ogrodzenie będzie ułamkiem kosztów. Wróciliśmy do domu, a ja wyszukałam w komputerze hasło siatka ogrodzeniowa leśna cennik. Mąż zasiadł przy mnie. Rzeczywiście, ceny były do przyjęcia i mogliśmy jeszcze dołożyć do działki ogrodzenie. Być musiało, bo gdyby nie, młodzi mieliby problem, a nie o to chodzi. Wybraliśmy siatkę jaką sugerował nam leśnik. Miała dawać największą pewność. Tylko przed ludźmi nie chroniła, ale ci też już widząc ogrodzenie, nie będą wchodzić na teren. A grzybiarzy w tych lasach jest sporo, dowiedzieliśmy się.

Moja synowa jest jedynaczką, więc to dobrze świadczyło o dzieciach, że chcą być bliżej drugich teściów. My mieliśmy jeszcze trójkę, która z nami zostawała. Na szczęście mamy pożytek z każdego z nich. Wychowaliśmy je dobrze; tak by szanowali matkę naturę, matkę rodzoną i pracę. Ziemia dla nich jest wartością nie tylko materialną.