Córce podobają się lekcje angielskiego

Moja córka ma już cztery lata i chodzi do państwowego przedszkola. Wczoraj byłam na zebraniu rodziców i wróciłam do domu bardzo zadowolona. Muszę przyznać, że podobają mi się panie, które uczą moje dziecko i spodobały mi się nowe projekty, które pojawią się od października.

Zapisuję dziecko na angielski

angielski bydgoszczSzczególnie spodobał mi się pomysł z dodatkowym angielskim, który miałby być dla chętnych dzieci. Na zebraniu był lektor ze szkoły językowej, który rozpoczyna współpracę z przedszkolem. Jest to nowy projekt i nawet angielski Bydgoszcz nie będzie bardzo drogi. Lekcje będą odbywały się w przedszkolu dwa razy w tygodniu po trzydzieści minut. Angielski Bydgoszcz będzie bardzo ciekawy. Forma prowadzenia lekcji bardzo mi się spodobała. Lektor opowiadał o metodzie, która będzie stosowana w trakcie nauki. Pokazywał książki, z których będzie korzystał w trakcie zajęć. Koszt nauki języka angielskiego będzie wynosił jedynie czterdzieści pięć złotych za miesiąc. Uważam, ze to nie jest duży wydatek a na pewno córka wiele wyniesie z zajęć. Małe dzieci są bardzo chłonne i szybko się uczą. Angielski Bydgoszcz ma rozpocząć się już w październiku. porozmawiałam z córką i powiedziałam jej o zajęciach. Zosia stwierdziła, ze chce na nie chodzić bo zapisuje się na te lekcje jej ulubiona koleżanka Zuzia. Cieszę się, że córka jest chętna do nauki. Jestem ciekawa jakie będą jej wrażenia po pierwszych zajęciach. Mam nadzieję, ze starczy jej motywacji i będzie chętnie na zajęcia językowe uczęszczać.

Angielski Bydgoszcz  bardzo spodobał się córce. Mówiła, że lektor do nauki wykorzystuje pacynki, które nie rozumieją po polsku. Pan pokazuje dzieciom rysunki z angielskimi słówkami i zajęcia są bardzo ciekawe. Po miesiącu córka znała sporo nowych słówek.