Czym są jednostronne kasetony?

Jednostronne kasetony to jedna z form reklamy stosowana głównie na zewnątrz budynków. Instalacja montowana jest zazwyczaj przed wejściem do lokalu lub siedziby firmy – może być oświetlana i w zależności od preferencji właściciela, może również przybierać dowolny kształt. Często kasetony są okrągłe, prostokątne lub kwadratowe.

W jakim celu wykorzystuje się jednostronne kasetony?

jednostronne tanie kasetonyKasetony reklamowe stworzone zostały z myślą o wypromowaniu działalności danego przedsiębiorstwa. Umieszczane na elewacji budynku lub nieopodal niego skutecznie przykuwają uwagę klientów. Dobrze wykonana reklama zewnętrzna zachęca do odwiedzenia lokalu nie tylko przez przechodniów, ale również przez osoby poruszające się pojazdami. W porównaniu do kasetonów dwustronnych te jednostronne posiadają napis lub grafikę wyłącznie na jednej ze stron. Nie ma zatem sensu umieszczania takiej reklamy na słupach przy chodnikach, gdyż niektórzy nie będą w stanie jej zobaczyć. Właściciele przedsiębiorstw mają możliwość tworzenia niemalże dowolnych wzorów na kasetonach – im są bardziej kreatywni, tym reklama będzie skuteczniejsza. Cena zaprojektowania i przygotowania takich instalacji wbrew pozorom nie jest wysoka. Jednostronne tanie kasetony kosztują od około 200 do nawet 4000 złotych, w zależności od rozmiarów produktu, dobranych kolorów i wzorów. Różnorodność instalacji jest bardzo wysoka, dlatego właściciele firm mają możliwość tworzenia oryginalnych reklam, które wzbudzą zainteresowanie każdej osoby.

Zainwestowanie w kasetony to dobry, niedrogi wybór, aby wypromować swój biznes i wyróżnić się na tle konkurencji. Można wybierać nie tylko jednostronne instalacje (mające grafikę wyłącznie po jednej ze stron) montowane na ścianach, ale również dwustronne, często umieszczane na słupach lub kolumnach.