Do czego nosić koronkowy stanik?

 

Kobieca bielizna musi być delikatna i seksowna zarazem. Powinna być przy tym dobrze dobrana, korygująca, czy wręcz modelująca. Może w tym pomóc stanik push up, koronkowy lub bawełniany. Do jakich stylizacji będzie odpowiedni?

Jak wybrać stanik push up?

koronkowy stanik push upBawełniane staniki dostępne wyłącznie w dwóch podstawowych kolorach – białym i czarnym, odeszły w niepamięć. Dziś ich wybór jest ogromny. Są produkowane w wielu różnych fasonach i barwach. Znalezienie stanika fioletowego czy żółtego nie stanowi żadnego problemu. Stąd w garderobach kobiet jest ich duży wybór. Najczęściej ten rodzaj bielizny jest wybierany pod kolor bluzki (dla nieco bardziej odważnych pań może być nawet elementem stylizacji). Rekordy popularności bije natomiast koronkowy stanik push up. I w tej wersji dostępny jest w wielu różnych wzorach. I chyba nie ma kobiety, która takiego biustonosza nie miałaby w swojej garderobie. Jest bardzo seksowny, ale też pozwala na delikatną korekcję niedoskonałości. Jest najczęściej wybierany przez panie, których problemem jest zbyt mały biust. Dzięki elementowi push up mogą go optycznie powiększyć, co bardzo pozytywnie wpływa na ich samoocenę. Koronka natomiast jest nie tylko ładna, ale też daje poczucie luksusu. Pasuje niemal do każdej kreacji, zwłaszcza wieczorowych sukienek. Nada się też do codziennych stylizacji, np. pod t-shirt. Co jednak ważne, przed zakupem warto się upewnić, czy koronkowy stanik push up jest delikatny dla naszej skóry i dobrze przylega do ciała. Nie może być ani za luźny, ani zbyt ciasny.

W każdej kobiecej garderobie znajduje się koronkowy biustonosz push up. Nie warto oszczędzać pieniędzy na jego zakup, zważywszy na fakt, że nosi się go codziennie. Musi być bardzo wygodny, ale też delikatny dla wrażliwej skóry piersi. Najlepiej, by był wykonany z naturalnej bawełny.