Doskonała rozrywka dzięki szachom

 

Mój syn niedługo ma urodziny. U nasz w rodzinie jest zwyczaj, abyśmy mówili czego oczekujemy na prezent ze względu na daną okazję, dlatego gdy mój syn chce na prezent jakąś grę planszową, zdecydowałem, że najlepszym wyborem będzie stara, klasyczna gra – szachy.

Zakup szachów na prezent

szachy sklepChciałem, aby na prezent udało mi się znaleźć jakieś ciekawsze wydanie szachów, gdyż zwykłe szachy wydają mi się zwyczajnym pójściem na łatwiznę. Dlatego zacząłem się rozglądać w moim mieście za tą grą, jednakże nie udało mi się znaleźć niczego ciekawego. Następnym krokiem było rozejrzenie się w internecie. Znalazłem dosyć interesującą ofertę, gdzie można było nabyć dosyć interesujące szachy Sklep posiadał bardzo wiele, różnorodnych ofert, jednakże moją uwagę przykuły niesamowicie oryginalne, szklane, niebiesko-czerwone szachy. Zamiast białych i czarnych figur, mieliśmy inne kolory, przez co wyróżniały się one na tle innych. Wykonanie ze zdjęć wydawało się być bardzo dobre, dlatego też postanowiłem zaryzykować i zamówić je przez internet. Po kilku dniach, kurier zapukał do moich drzwi wraz z zamówioną przeze mnie przesyłką. Na początku obawiałem się o to, że szkło może się stłuc podczas transportu, jednakże paczka była naprawdę dobrze zabezpieczona. Gdy ją otworzyłem, efekt ich w rzeczywistości przebił nawet uczucia, które mi towarzyszyły podczas oglądania ich na zdjęciach. Wyglądały o niebo lepiej, dlatego też byłem bardzo zadowolony.

W dniu urodzin, wręczyłem pięknie zapakowane szachy mojemu synowi. Był bardzo zadowolony, gdyż szachy są jedną z jego ulubionych gier i często spędzamy razem czas przy szachownicy. Nie tylko pełnią one funkcję rozrywkową, ale są również bardzo ładną dekoracją do jego pokoju. Zakup starej, klasycznej gry, ale w nowym wydaniu było trafnym pomysłem.