Dostałam drapak dla kota od mamy

Moja mama zawsze wiedziała, że chcę mieć kota. U nas w domu były dwa psy i nie było możliwości, aby mieć jeszcze kota. Kiedy wyprowadziłam się do swojego mieszkania to mogłam zrealizować swoje marzenie. Przygarnęłam kota z pobliskiego schroniska dla zwierząt.

Mojemu kotu drapak od razu się spodobał

drapaki dla kotaMoja mama jak się dowiedziała, że mam kota to powiedziała, że musi mnie koniecznie odwiedzić i ma dla mnie prezent. Zaskoczyła mnie tym, ale bardzo się ucieszyłam. Byłam też szalenie ciekawa co od niej dostanę a wiedziałam, że będzie to coś dla kota. Kiedy wpadła mama do mojego mieszkania to od razu przywitała się z moim kotem Gackiem i dała mi duży karton. W środku był duży drapak dla kota a takiego właśnie potrzebowałam. zapytałam mamę gdzie dostępne są takie duże drapaki dla kota a ona powiedziała, że jej przyjaciółka z pracy jej przyniosła, bo mąż pracuje w hurtowni i dostała sporą zniżkę. Wypakowałam drapak i ustawiłam w pokoju. Gacek od razu zainteresował się nowym przedmiotem, który od razu sobie przywłaszczył. Pół wieczora siedział na drapaku i nawet nie dał się skusić na kiełbaskę. Mama ucieszyła się, że jej prezent się spodobał i dodała, że takie drapaki dla kota są ważne w rozwoju takich maluchów. Gacek ma dopiero pięć miesięcy. Bardzo dziękowała mamie za ten prezent i powtarzałam, że idealnie wybrała. Planowałam kupić drapak później jak odłożę trochę pieniędzy, ale ten wydatek już nie jest konieczny. Najważniejsze, że Gackowi się podoba prezent od mojej mamy.

Mój kot już urósł i to sporo, ale drapak jest tak duży, że mu w zupełności wystarcza. Ciągle tam drapie i śpi na samej górze. Z wysoka ma widok na wszystko a to mu się bardzo podoba. Za tydzień idę do schroniska po kolejnego kota. Gacek będzie miał towarzystwo.