Druk plakatów i otwarcie galerii handlowej

 Otwarcie galerii handlowej zawsze wiąże się z zakrojonymi na szeroką skalę działaniami marketingowymi. Trzeba odpowiednio wcześniej poinformować media lokalne i mieszkańców na temat daty i godziny wielkiego otwarcia, trzeba przygotować liczne promocje, konkursy, żeby pojawiło się jak najwięcej osób.

Druk plakatów reklamowych

druk plakatów wielkoformatowych w KatowicachJednym ze sposobów na reklamę wizualną może być druk plakatów wielkoformatowych w Katowicach. Nie są to zwykłe małe plakaty w formacie A4 czy A3, tylko ogromne plakaty, które widać z daleka. Przypominają one raczej banery reklamowe, tyle że stosuje się je raczej wewnątrz budynków, niż na zewnątrz, bo plakaty nie są wodoodporne. Jednak plakaty mają swoje zalety. Łatwiej jest je przymocować, niż przywiesić gdzieś banery. Wiatr tez ich nie porwie, bo są stale przyklejone do podłoża. Plakat, nawet największy, jest dosyć lekki, więc każdy sobie z nim poradzi. Wydruk na papierze też zawsze lepiej oddaje kolor, niż taki na banerze. Można pozwolić sobie na ciekawe grafiki i zdjęcia, czego się nie robi z banerami, na których widnieje tylko napis. Plakaty wielkoformatowe mogą być wykorzystywane na billboardach w okolicach galerii handlowej, dzięki czemu przejeżdżający będą wiedzieli co się tutaj buduje. Plakaty w mniejszym rozmiarze można przyczepiać na słupach ogłoszeniowych. Natomiast projekt graficzny użyty na plakaty sprawdzi się idealnie jako reklama w gazecie czy w internecie, najwyżej będzie wymagał lekkiej modyfikacji. Warto zatem powierzyć druk plakatów dobrej drukarni, która używa najwyższej jakości tonerów do drukarek i dobrej jakości papieru.

Poza plakatami do reklamy galerii handlowej przydadzą się takie rzeczy jak reklama w radiu, reklama na lokalnych portalach internetowych, ulotki reklamowe, marketing szeptany. Dzięki nim galeria handlowa może oczekiwać spore ilości klientów pierwszego dnia.