agencja pracy tymczasowej

Egzamin zawodowy a zatrudnienie w agencji pracy tymczasowej

Studiuję na uczelni wyższej. Jestem na ostatnim roku. Przede mną sporo egzaminów. Właśnie przygotowuję się do najważniejszego egzaminu dla mnie. Zajęcia są prowadzone przez ważnego i bardzo wymagającego wykładowcę. Mam sporo pojęć do nauki. Leasing pracowniczy jest dla mnie łatwy.

Być może uda mi się pracować w zawodzie

agencja pracy tymczasowejWszystko odnośnie tego pojęcia umień. Wykładowca pomimo tego, ze jest wymagający to muszę przyznać, ze bardzo dokładnie nam wszystkie pojęcia tłumaczy. Outsourcing kadrowo-płacowy sprawia mi najwięcej problemów ale mam jeszcze kilka dni na naukę. Chciałabym bardzo dobrze zaliczyć ten egzamin. Outsourcing pracowniczy mam dobrze opisany w notatkach od mojej przyjaciółki. Wystarczy tylko poświecić kilka dni na naukę i raczej wszystko uda mi się zapamiętać i zrozumień. Nie lubię uczyć się na pamięć . Wolę uczyć się ze zrozumieniem. Tym bardziej, że ta branża jest dla mnie ważna. Planuje kiedyś w przyszłości pracować w firmie lub agencji. Polecana przez wielu agencja pracy tymczasowej, w której byłam na praktykach bardzo mi się spodobała. Praktyki są bezpłatne ale właścicielka powiedziała, że jeśli nie będę mogła znaleźć pracy a będę chciała z nimi współpracować to ona będzie dla mnie trzymała miejsce. To dla mnie spore wyróżnienie. Muszę jedynie skończyć studia i podejść z dokumentami. Od zawsze marzyłam, że pracuję w firmie rekrutacyjnej. Wiele o tej branży czytałam. Dlatego też zdecydowałam się na studia w tym kierunku. Firma rekrutacyjna jak sprawdzałam wymaga wykształcenia wyższego. Ja biorę udział także w różnych kursach doszkalających. Chciałabym się dalej rozwijać w tej branży żeby jak najlepiej wykonywać swoja pracę.

Do egzaminu zostało mi już tylko dwa dni. Dzisiaj uczę się z przyjaciółką. Przepytujemy się nawzajem. Leasing pracowniczy i outsourcing mam już opanowany.