Fajne samochodziki dla chłopców

 

Każdy rodzic mając w domu syna wie ile autek trzeba kupić. Zazwyczaj chłopcy uwielbiają robić różnego rodzaju karambole oraz korki. Do tego potrzebne jest kilka lub kilkanaście samochodów. Najlepiej jeśli są różnej wielkości oraz oczywiście różnych marek samochodowych. Na szczęście nie są to drogie zabawki i dostępne są niemal w każdym sklepie z zabawkami.

Polecany samochód do zabawy

zabawkowy samochódNa półkach w sklepie znajdziemy bardzo dużą ilość samochodów. Jedne są większe inne mniejsze. Niektóre można sterować za pomocą pilota. Inne po zaciągnięciu do tyłu samodzielnie jeżdżą. Każdy zabawkowy samochód musi spełniać wszelkie normy i posiadać atesty bezpieczeństwa, które dopuszczają do sprzedaży zabawki dla dzieci. Są oczywiście pojazdy mniejsze oraz większe. Niektórych samochodach dzieci mogą siedzieć i samodzielnie nimi kierować. Są to wtedy pojazdy elektryczne akumulatorem. Oczywiście wszystko zależy od zasobności i możliwości finansowych rodziców. Małe plastikowe lub nawet metalowe autka to koszt około 10 lub 20 zł. Za samochód, którym dziecko może sterować za pomocą pilota to koszt około 100 zł. Natomiast auto, w którym dziecko może siedzieć oraz nim samodzielnie kierować to już cena około 800-1000 złotych. Jednak jest to auto, które ma Akumulatory i w pełni naładowany potrafię utrzymać pojazd w ruchu nawet do 2 h.

Wszystkie zabawki muszą spełniać wszelkie normy ja testy bezpieczeństwa. Tylko wtedy mogą zostać dopuszczone do sprzedaży. Oczywiście zabawki są sprawdzane pod względem substancji niebezpiecznych np. w Dalanów. Dlatego jeśli kupujemy lalkę, samochód, klocki czy puzle to muszą one pochodzić ze sprawdzonych źródeł. Na szczęście sklepów, które oferują zabawki jest bardzo dużo w całej Polsce. Przez internet także większość z nich sprzedaje swoje artykuły.