Firma wynajmująca drony do filmowania

Nazywam się Ewa i mieszkam w Katowicach. Zajmuję się wynajmowaniem różnego sprzętu i mam konkurencyjne ceny. Moja firma jest znana na całym śląsku, ale również odzywają się do mnie klienci z innych części Polski.

Filmowanie dronem na Śląsku jest proste

filmowanie dronemNiedawno zainwestowałam w dron wysokiej jakości, ponieważ coraz częściej klienci pytali mnie o filmowanie dronem. Nie posiadałam w ofercie wynajmu takiego sprzętu, więc szybko zdecydowałam się to zmienić. Dron, który zakupiłam jest wielofunkcyjni. Robi zdjęcia a samo filmowanie dronem na Śląsku jest banalnie proste i nie stanowi żadnego problemu. Już tego samego dnia zamieściłam na swojej stronie internetowej informację, że pojawił się dron do wynajęcia, który jest łatwy w obsłudze i wykonuje nagrania czy zdjęcia w wysokiej jakości. Przeprowadziłam oczywiście filmowanie dronem i filmik umieściłam na swojej stronie, aby klienci wiedzieli na co ten sprzęt stać. To była trafiona inwestycja. Dron szybko się zwrócił, ponieważ dostałam mnóstwo zleceń na jego wynajęcie. Każdy klient, który chciał wynająć od nas dron przechodził krótkie szkolenie, żeby mógł samodzielnie przeprowadzić filmowanie dronem. Nie długo po tym jak dron pojawił się w mojej ofercie zgłosił się klient, który pytał czy dron jest na sprzedaż. Poinformowałam go, że nie prowadzę sprzedaży i może wynająć ode mnie dron, żeby przeprowadzić filmowanie dronem, które jest mu potrzebne. Sprzedaż mnie nigdy nie interesowała, dlatego pozostanę tylko przy wynajmowali sprzętu. Każde urządzenie jest ubezpieczone i nie obawiamy się zniszczeń.

Dron również zaraz po zakupie został ubezpieczony, żeby uniknąć różnego rodzaju sytuacji. Klienci są zadowoleni i często sięgają po takie rozwiązanie. Dron doskonale pełni swoją funkcję. To był dobry zakup, z którego jestem zadowolona.