serwis komputerowy

Firmowy serwis komputerowy brata pomoże

Mój brat wyprowadził się z domu w czasie studiów. Poznał jakąś dziewczynę i wynajęli mieszkanie w centrum Poznania. Mimo to z bratem ma bardzo dobre relacje i spotykamy się bardzo często. W czwartek zaprosiłem go na piwo, bo chciałem z nim porozmawiać.

Brat wyśle mój komputer do serwisu komputerowego

serwis komputerowy

Padł mi laptop w domu i nie miałem kasy na nowy sprzęt a gwarancja już się skończyła. Brat na pewno znajdzie jakieś fajne rozwiązanie i mi pomoże. Od razu jak się spotkaliśmy to opowiedziałem mu o swoim problemie. Powiedział, że jest bardzo dobry i rzetelny serwis komputerowy znajdujący się w Poznaniu, z którym współpracuje jego firma i są zadowoleni z ich usług. Serwis drukarek zawsze jest wykonany bardzo dokładnie i na czas. Brat powiedział, że dopyta czy jest u nich możliwa naprawa laptopów, ponieważ oni tam zlecają tylko serwis laptopów i nie miał pełnych informacji. Co więcej zaoferował mi, że weźmie na tę naprawę fakturę, dzięki czemu będę mógł zaoszczędzić sporo pieniędzy. Byłem bardzo wdzięczny bratu za pomoc. Powiedział, że jak naprawa laptopów tam nie jest oferowana to zapyta informatyka w firmie, czy zajrzałby do mojego sprzętu. Czasami zlecana jest mu naprawa laptopów i się na tym zna. Jest on jednak bardzo zajętym człowiekiem i nie wiadomo czy znajdzie czas, by zająć się moim sprzętem. Laptopa używam do grania w gry, ale też piszę na nim swoją pracę magisterską i muszę odzyskać wszystkie swoje dane. Jestem przekonany, że brat na pewno znajdzie dla mnie jakieś korzystne rozwiązanie i będę mógł się cieszyć naprawionym sprzętem.

Długo tego dnia rozmawialiśmy. Dowiedziałem się nawet od brata, że planuje się oświadczyć swojej dziewczynie Kasi i ma już upatrzony pierścionek zaręczynowy. Pogratulowałem mu, bo bardzo lubię Kasię i cieszę się, że zdecydował się na ten krok. To był miły wieczór.