Fotograf zamawiany z wyprzedzeniem

Zbliżał się dla nas wielki dzień. Jako rodzina pary młodej chcieliśmy wszystko odpowiednio dobrze przygotować, aby przede wszystkim to święto było dla nich najważniejsze. Kilka miesięcy temu zatrudniliśmy nawet jednego z najbardziej polecanych fotografów na rynku, który specjalizował się właśnie w weselach i ślubach.

Zdjęcia ze ślubu i wesela

zdjęcia ślubne - częstochowa

Podchodząc do tematu bardzo racjonalnie stwierdziliśmy, że fotograf na ślub powinien mieć na swoim koncie wiele dobrze wykonanych zdjęć, czym na pewno nas przekona do podjęcia współpracy. Pamiętam, że staliśmy przed bardzo trudną decyzją wyboru odpowiedniej osoby, która podejmie się przygotowania sesji ślubnej zarówno z kościoła, jak i później z wesela. Chcieliśmy połączyć te dwie usługi tak, aby przede wszystkim wyjść na tym jak najlepiej jeśli chodzi o koszty. Fotograf na ślub był więc zarezerwowany, więc i my się nie martwiliśmy. Para młoda nie miała w ogóle głowy na to, żeby myśleć o takich rzeczach, dlatego też fotograf na ślub był całkowicie na naszej głowie. Wiedzieliśmy jednak po opiniach innych klientów, że faktycznie ten fotograf dobrze sobie radzi, a zdjęcia ślubne – częstochowa będą efektowne. Fotograf oferowany na ślub wycenił dla nas jeszcze wcześniej wykonanie takiej sesji zdjęciowej. Dodatkowo zapytałem go, pamiętam, o sesję po ślubie, czyli na przykład w plenerze. Postanowił udzielić nap rabatu z racji tego, że jesteśmy jakby nie patrzeć dużymi klientami. Taki fotograf sam potrafi zaplanować wszystkie działania w taki sposób, aby przynosiły jak największy efekt, a klienci będą na pewno zadowoleni z otrzymanych zdjęć.

Fotografie wykorzystywane mogą być później zarówno do powieszenia w ramkach na ścianie, a także można wydrukować je w mniejszych formatach, co na pewno dla niektórych będzie interesujące. Dowolność przy wyborze fotografa była również zaletą.