Gdzie w Poznaniu wymienię szybę w oknie?

Prowadzę własny, mały, lokalny sklepik. Ostatnio miałam pecha, ponieważ ktoś wybił mi szybę w oknie. Na szczęście nic nie zginęło i nikomu nic się nie stało, ale i tak musiałam naprawić szybę w oknie i ponieść koszty wymiany. Najbardziej zależało mi jednak na tym, aby wymiana szyby nastąpiła szybko i sprawnie, bo bez tego nie mogłam ponownie otworzyć swojego sklepu.

Szybka i sprawna wymiana szyby w oknie

wymiana szyb poznańDo tej pory nie miałam takiej sytuacji, nie znałam więc nikogo kto szybko wymieniłby mi szybę. Poszukiwania odpowiedniego fachowca rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: wymiana szyb poznań, i zaczęłam przeglądać wyniki. Udało mi się znaleźć firmę która oferowała wymianę szyby w oknie w ciągu jednego dnia. Mieli bardzo pozytywne rekomendację klientów, więc zadzwoniłam do nich i już po pół godzinie zjawił się u mnie przed sklepem fachowiec, który profesjonalnie wymierzył okno, żeby zamówić szybę o takich samych wymiarach jak ta stłuczona. Od razu również podpisałam umowę i wybrałam rodzaj szyby do wstawiania. Tym razem zdecydowałam się wybrać szybę wykonaną z solidnego klejonego szkła. Było ono o wiele bardziej bezpieczne niż to, które miałam do tej pory. Jeszcze tego samego dnia po południu zjawili się w moim sklepie fachowcy, którzy szybko i sprawnie pozbyli się resztek wybitej szyby i wstawili nową.

Byłam bardzo zadowolona, że udało im się tak szybko wymienić szybę w moim sklepie. Byli bardzo profesjonalni, a przede wszystkim tani. Za usługę zapłaciłam niewiele więcej niż cena nowej szyby. Co istotne oferowali oni dojazd gratis do klienta na terenie Wrocławia, dzięki czemu płaciłam tylko za wykonaną usługę. Nic dziwnego, że firma miała tak pozytywne opinie. Naprawdę są bardzo solidni, a ich szyby trwałe i bezpieczne.