Ile kosztuje ozonowanie?

Jest wiele metod odkażania, ale tylko niewielka ich część nadaje się do zastosowania w skali komercyjnej. Natomiast jedną z nich jest na pewno ozonowanie, czyli metoda, w której wykorzystuje się silnie utleniające właściwości ozonu.

Kto zajmuje się ozonowaniem lokali?

ozonowanie lokali warszawaOzon jest bardzo silnym utleniaczem, co oznacza, że wykazuje właściwości odkażające, aseptyczne i biobójcze. To gaz, który występuje naturalnie w naszej atmosferze i odpowiada za chronienie nas przed promieniowaniem słonecznym oraz kosmicznym, jak również zabija wszelkie drobnoustroje. Ozonowanie zabija wszystko, co stanowi dla nas zagrożenie, a czego nie dostrzeżemy gołym okiem, czyli wirusy, bakterie, grzyby, wolne rodniki, alergeny oraz eliminuje cząsteczki zanieczyszczeń, na przykład smogu. Jest to metoda w stu procentach skuteczna i bezpieczna, dzięki czemu nasze meble, dzieła sztuki, dywany, czy też zaawansowany sprzęt elektroniczny nie zostaną uszkodzone. Sam zabieg trwa najczęściej około 60 minut, natomiast trzeba doliczyć jeszcze dodatkowe 20 na przewietrzenie pomieszczenia. Bowiem dopiero po 20 minutach, cząsteczki ozonu rozpadają się do postaci tlenu i tracą swoje utleniające właściwości. Jeżeli potrzebne jest nam skuteczne ozonowanie lokali Warszawa jest miastem, gdzie na pewno otrzymamy fachową pomoc. Bowiem w naszym mieście działa wiele przedsiębiorstw, które świadczą kompleksowe usługi z wykorzystaniem ozonu, zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Wiele z nich czynnych jest całą dobę.

Ozonowanie to metoda niezawodna, która daje nam prawie 100% gwarancji, że nasz dom będzie higienicznie czysty. To szczególnie ważne w czasie pandemii koronawirusa, gdzie dbanie o czystość i higienę jest kluczem do tego, by nasi bliscy pozostali zdrowi.