Interesujące meble dla lalek z drewna

Pamiętam, że jako mała dziewczynka miałam jedno marzenie: chciałam mieć mebelki dla moich lalek. Pragnęłam mieć prawdziwe mebelki ze sklepu, najlepiej drewniane. Próbowałam sama tworzyć mebelki, dlatego zbierałam wszelkiego rodzaju kartoniki, puszki, kapsle, pudełka od zapałek. Później wymyślałam wnętrza dla pomieszczeń w lalkowym domku. Domek dostałam na gwiazdkę. Był to najcudowniejszy prezent, jaki otrzymałam jako dziecko.

Fantazyjne mebelki dla lalek z drewna

drewniane meble dla lalekTeraz moja najmłodsza córka zapragnęła mieć mebelki dla lalek. Domek już ma, dostała od cioci na piąte urodziny. Próbowała sama o urządzić, trochę jej nawet podpowiedziałam w tej kwestii. Zrobiła kartonowe łóżeczko, stoliczek ze słoika, na którym położyła kawałek materiału, pełniącego funkcję serwetki. Wszystkie jej koleżanki mają jednak oryginalne mebelki, więc nie chcę, aby córka czuła się w jakimś stopniu gorsza. Wiadomo, że dzieci bywają okrutne. Takie drewniane meble dla lalek można najtaniej zakupić w sklepie internetowym z zabawkami. Ceny są tam nawet dwukrotnie niższe, aniżeli w sklepach stacjonarnych. Byłam wczoraj w centrum handlowym i wiem, jakie są wysokie ceny zabawek. Drewniane mebelki kosztują tyle, co samochodzik na akumulator. Musze kupić też taki prezent dla synka, więc wydatki są kosmiczne. Zamówię jednak drewniane mebelki ze sklepu internetowego. W skład zestawu mebelek wchodzi łóżeczko, stolik, komoda, szafa, krzesła, kuchenka i dywanik. Za cały komplet zapłacę dwieście złotych. W dodatku trzymam dwudziestoprocentowy rabat na kolejne zakupy. 

Złożyłam zamówienie na zestaw mebli dla lalek. Mam nadzieje, że córka będzie zadowolona. Zasłużyła na wspaniały prezent, bo byłą grzeczna cały rok. Mebelki będą idealnie pasować do jej nowego domu, ponieważ są w neutralnym, białym kolorze. Kołderka na łóżeczko dla lalek jest czerwona, ale będę mogła jej sama uszyć w innym odcieniu, jak nie będzie zadowolona.