Jak zdobyć więcej polubień na Insta?

Wstawiasz ładne zdjęcia i dodajesz popularne hashtagi, a mimo to pod fotkami wcale nie przybywa serduszek, a wręcz jest ich tyle, co kot napłakał? Nic dziwnego ponieważ te metody zdobywania jaków są przestarzałe i niestety obecnie nie sprawiają, że nasze konta jakkolwiek zaczynają być dostrzegalne dla innych. Aby skutecznie wypromować profil należy zastosować nieco inne techniki. 

Skuteczny sposób na polubienia

kup like na instagramWstawianie ładnych fotografii jest jak najbardziej pożądanym zabiegiem bowiem pod danym hashtagiem to one przykuwają uwagę odbiorcy i tym samym generują polubienia, jednakże stosowanie najpopularniejszych tagów liczących miliony zdjęć nie ma najmniejszego sensu ponieważ po chwili nasza fotka ginie w gąszczu najnowszych, które dodawane są setkami co każdą sekundę. Lepiej zatem skupić się na mniejszych hashtagach, bardziej dopasowanych do tematyki zdjęcia, czy też całego konta i dodawać je od najmniejszego do największego na zasadzie drabinki, gdzie te najmniejsze wygenerują nam początkowe polubienia, które napędzą zdjęcie w większych hashtagach. Jeśli jednak chcesz optymalnych efektów wówczas po prostu kup like na instagram ponieważ pozwoli to jeszcze bardziej zwiększyć widoczność zdjęć. Powyżej opisana metoda jest sprawdzona niemniej wymaga czasu, aby dała rezultaty. Z kolei kupno polubień znacząco przyspiesza cały proces.

U samej góry w każdym hashtagu pojawiają się zdjęcia z największą ilością lajków. Podobnie wygląda to w przypadku lupki, gdzie lądują zdjęcia z dużą ilością polubień dobrane pod kątem tego, co sami lajkujemy na Insta. Kupno lajków zatem pozwala nam szybciej dostać się do obu tych miejsc i tym samym zostać zauważonym już przez faktyczne osoby, które zaczną lajkować nasze zdjęcia i obserwować nasz profil napędzając całą machinę.