Jesteśmy zadowoleni z wózka z kolorowymi mufkami

Moja żona jest w ciąży. Niedługo rodzi. Oglądaliśmy wiele wózków ale nie możemy póki co ostatecznie zdecydować się na jeden model. Kilka rodzai nam się podobało jak oglądaliśmy w internecie więc postanowiliśmy podjechać do galerii żeby każdy model, który nam się podoba zobaczyć z bliska.

Kupiliśmy wózek z mufkami

kolorowe mufki do wózkaWybór wózka to bardzo poważna sprawa. Wózek musi spełniać wszystkie niezbędne funkcje. Musi być wygodny dla rodziców. Dziecko w nim musi być  bezpieczne. Wózek musi spełniać wszystkie normy bezpieczeństwa i wymagania. Jak byliśmy na miejscu byto zobaczyliśmy wózek z kolorowymi mufkami. Kolorowe mufki do wózka były dodawane w gratisie. Na pewno jest to bardzo przydatny gadżet szczególnie zimą. Kolorowe mufki do wózka bardzo nam się spodobały. Pięknie wyglądały jak były przypięte do wózka. Pani sprzedawczyni powiedziała, że mufki można łatwo odpiąć. Można je schować w koszu na zakupy. Mufki na pewno będą idealne na długie zimowe lub jesienne spacery. Musze przyznać, że jak oglądaliśmy z żoną wózki przez internet to nie spotkaliśmy żadnego wózka z takimi mufkami. Postanowiliśmy zdecydować się na zakup. Oboje z żoną stwierdziliśmy, że ten wózek który oglądaliśmy właśnie w sklepie spełnia wszystkie nasze oczekiwania a poza mufkami w gratisie dostaniemy także parasolkę a także ochraniacz przeciwdeszczowy. Wózek był w dobrej cenie więc kupiliśmy go od razu za gotówkę. Już niedługo nasza córka będzie na świecie i musi mieć najlepszy wózek na świecie.

Po pół roku użytkowania jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu wózka. Mufki idealnie sprawdzają się w trakcie dłuższych spacerów. Wózek jest lekki i chyba wygodny dla naszej córci bo często jak jesteśmy na spacerze w parku czy w lesie to w nim słodko śpi. Warto było jechać do galerii żeby obejrzeć wózki.