Konferencja była udana

Jestem lekarzem i dostałam zaproszenie na interesujące sympozjum. Odbywało się ono w Krakowie. Potwierdziłam organizatorom moją obecność. Sympozjum było na tematy, które mnie bardzo interesowały i już nie mogłam się doczekać spotkania z wieloma bardzo ważnymi dla mnie specjalistami. Lubiłam się rozwijać i chętnie brałam udział w takich spotkaniach.

Konferencja była dobrze zorganizowana

centrum konferencyjne krakówMożna było się bardzo wiele dowiedzieć i poznać nowe osoby, z którymi na co dzień nie miałabym okazji się spotkać. Czytałam literaturę i kilka osób kojarzyłam z różnych publikacji. Centrum konferencyjne kraków było bardzo znane jeżeli chodzi o organizację tego typu imprez. Centrum było dostosowane do małych jak i dużych konferencji. Miałam okazję już kilka razy być w tym centrum i zawsze byłam bardzo zadowolona z różnych spotkań. Tak samo było i tym razem. Wszystko było zapięte na ostatni guzik. Parkingi były czytelnie opisane, które są przeznaczone dla osób biorących udział w konferencji. Kiedy wchodziło się do centrum dostałam sporo informacji odnośnie spotkań. Wiedziałam o których godzinach będą organizowane i w jakich salach. Nie miałam żadnych problemów żeby dotrzeć na miejsce. Spotkałam bardzo ciekawe osoby i nawet kilku znajomych ze studiów. Bardzo cieszyłam się z zaproszenia, które dostałam od organizatorów. To dla mnie spore wyróżnienie i chętnie będę brała udział w kolejnych takich spotkaniach.

Poza tym uwielbiam Kraków. Mam bardzo dobre wspomnienia z tym miastem i chętnie do niego wracam. To tu studiowałam, poznałam wiele osób i brałam udział w wielu konferencjach. Sama kiedyś nawet występowałam na takiej konferencji w tym centrum. To było dla mnie bardzo duże wyzwanie ale sprostałam oczekiwaniom i byłam z siebie bardzo zadowolona.