Konsola w zestawie bez kabla do transmisji danych

Moje dziecko od dawna marzyło o konsoli do gier. Razem z żoną postanowiliśmy spełnić to marzenie. Nadchodziła idealna sposobność do tego rodzaju zakupu, zbliżały się święta. W związku z tym, że żona nie zna się kompletnie na panujących trendach zakup konsoli postanowiłem wziąć na siebie. W tym celu zacząłem przeglądać różnego rodzaju fora internetowe, na których były porównania różnego rodzaju sprzętu. Do tej pory nie wiedziałem, że wybór konsoli dla dziecka jest tak trudnym zadaniem.

Nowy przewód HDMI otrzymałem gratis

kabel hdmi w KrakowieCeny produktów różnych producentów były bardzo zbliżone do siebie. Czekał mnie nie lada wybór. Postanowiłem udać się do pobliskiego sklepu z elektroniką użytkową i zaczerpnąć porady fachowca. Podczas wizyty okazało się, że wszyscy producenci produkują sprzęt o zbliżonych parametrach użytkowych. Jednak jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach. Niektórzy producenci dostarczają z konsolą kompletny osprzęt taki jak chociażby kabel HDMI, gry na jedne konsole są droższe niż na inne i tym podobne. Sprzedawca polecił mi kupno konsoli, która co prawda nie ma w zestawie kabla HDMI, jednak gry na nią są dużo tańsze niż u konkurencji. Parametry techniczne ma praktycznie takie same jak nie lepsze niż reszta. Postanowiłem pójść za radą sprzedawcy. Po kupnie konsoli pozostała jeszcze jedna kwestia, musiałem kupić kabel hdmi w Krakowie.

Jak się okazało nie było to zbyt trudne zadanie. Przy kasie ten sam sprzedawca zaproponował mi, że w związku z nadchodzącymi świętami kabel HDMI otrzymam gratis do konsoli. Byłem w pełni usatysfakcjonowany. Mój syn dostanie kompletną konsolę, którą od razu będzie można podłączyć i używać. W przyszłości jednak nie będzie musiał wydawać wszystkich swoich oszczędności na nowe gry. Był to bardzo przemyślany i w mojej opinii trafny wybór.