Książki Stanisława Michalkiewicza

 

Stanisław Michalkiewicz to nie tylko pisarz. Jest on także prawnikiem, politykiem, eseistą, publicystą oraz nauczycielem akademickim. Jest autorem wielu publikacji. Jego książki szokują. Jego twórczość uważana jest przez wielu za antysemicką. Porusza tematy trudne i budzące wiele kontrowersji.

Stanisław Michalkiewicz- szokujące książki

stanisław michalkiewicz książkiStanisław Michalkiewicz w swoich wypowiedziach oraz swojej twórczości pisarskiej stąpa po niepewnym gruncie. W jednej z książek wysnuwa on między innymi stwierdzenia, że Polską rządzą Stronnictwa Ruskie, Pruskie oraz Amerykańsko-Żydowskie. Uważa, że jesteśmy poddani planowi obrabowania naszego kraju. Wiele informacji o jego twórczości znajdziemy, wpisując w wyszukiwarkę internetową frazę:. Stanisław Michalkiewicz książki. Według Michalkiewicza dzieje się tak w wyniku amerykańskiej ustawy 447. W wielu książek porusza on kwestie żydowskie. Wypowiada się o tym narodzie dość nieprzychylnie. Jedna z jego publikacji książkowych porusza temat Dnia Judaizmu w Polsce określając go dniem judaszyzmu. Twierdzi, że tego dnia Jezus zostaje sprzedany za sumę większą niż 30 srebrników. Wysnuwa wniosek, że Kościół Katolicki promuje judaizm kosztem katolicyzmu. W swoich książkach zaznacza, że mamy obecnie do czynienia z repolonizacją. Twórczość Michalkiewicza rysuje zły obraz obecnej partii rządzącej. Uważa, że obecny rząd dąży do przywrócenia socjalistycznego ustroju w Polsce. Krytykuje również program 500+. W twórczości Stanisława Michalkiewicza znajdziemy informację, że program ten uzależnia obywateli od kraju. Nazywa go rozdawnictwem.

Stanisław Michalkiewicz niewątpliwie szokuje. Charakteryzuje go ostre pióro i cięty humor. Wygłaszanie tak kontrowersyjnych, szokujących i ostrych wymaga sporej odwagi. Stanisław Michalkiewicz to postać budząca skrajne emocje. Wiele osób nie podziela jego poglądów.