Kupując mieszkanie skorzystałem z projektowania wnętrz

Całkiem niedawno zdecydowałem się na zakup własnego mieszkania. Mieszkanie to było moim marzeniem i składałem na nie pieniądze przez ostatnie kilka lat. Realizując swoje marzenie o pięknym mieszkaniu chciałem skorzystać z oferty projektanta wnętrz. Doszedłem do wniosku, że jeśli mam ładnie mieszkać to sam sobie tego wszystkiego nie zaprojektuje.

Jak skorzystać z usługi projektanta wnętrz?

projektowanie wnętrz PoznańSkorzystanie z usługi świadczonej przez projektanta lub architekta wnętrz jest bardzo proste. Przy czym najpierw trzeba znaleźć właściwą osobę, na której usługi się zdecydujemy. Musimy też mieć mieszkanie, które będziemy urządzać. To nawet nie musi być kupione mieszkanie – wystarczy, że będziemy mieli jego dokładny projekt albo wizualizację. Taki projekt możemy najczęściej otrzymać od dewelopera w momencie zapłaty zaliczki a nawet w momencie zapytania o możliwość zakupu takiego mieszkania. Z takim projektem można się udać do projektanta. Ja skorzystałem z usług projektanta z polecenia. Moi znajomi niedawno urządzali swoje mieszkanie i polecili mi firmę oferującą projektowanie wnętrz Poznań. Jako, że ich mieszkanie bardzo mi się podobało to również postanowiłem skorzystać z usług tego samego projektanta. We wszystkim najistotniejsza była rozmowa, jaką przeprowadziliśmy. Zostałem zapytany o wszystkie moje oczekiwania związane z mieszkaniem i jego wyglądem. Potem powstał projekt, który otrzymałem zarówno w wersji rysunkowej jak i w formie komputerowej wizualizacji.

Kolejnym krokiem na drodze do własnego mieszkania było oczywiście zrealizowanie projektu od architekta. Najpierw musiałem jednak odebrać kupione mieszkanie od dewelopera. O pomoc przy realizacji remontu i prac wykończeniowych poprosiłem architekta, ponieważ oferował on również usługę nadzorowania całego wykończenia wnętrz.