Ładne wiązanki pogrzebowe

 

Niedawno zmarła moja bliska ciocia. Oczywiście cała rodziną doszliśmy do wniosku, że trzeba pojechać na pogrzeb. Z ciocią mimo tego, że mieszkała od nas daleko to mieliśmy naprawdę bardo dobry i częsty kontakt. Bo albo ona nas odwiedzała.

Dobry zakup wiązanek pogrzebowych w dobrej cenie

kwiatowe wiązanki pogrzebowe w KrakowieAlbo też my jeździliśmy do niej do Krakowa. Żeby dojechać na pogrzeb musieliśmy wyjechać nad ranem. Bo dzieli nas wiele kilometrów. Największym problemem były kwiaty. Każdy z nas chciał kupić wieniec albo wiązankę. A jednak mieliśmy jechać jednym samochodem i ciężko byłoby te kwiaty zmieścić. Doszliśmy do wniosku, że najlepiej jednak byłoby kupić coś po prostu na miejscu. Tylko nie wiedzieliśmy jak to można załatwić. Jednak kuzyn, który mieszka w Krakowie powiedział, że to dla niego żaden problem i może dla nas zamówić kwiaty. Tylko, że rano już będziemy musieli sami je odebrać. W sumie to było jedyne i chyba najlepsze wyjście. Te kwiatowe wiązanki pogrzebowe w Krakowie są jego zdaniem bardzo ładne bo on tam kupuje od lat kwity na różne okazje. I do tego są w bardzo dobrej cenie. Ja byłam trochę sceptycznie do tego nastawiona bo mama swoją ulubioną kwiaciarnię i byłam pewna, że tam na pewno by to wszystko przygotowali lepiej. Jednak gdy przyjechaliśmy na miejsce okazało się, że nie miałam racji. Okazało się, że wiązanki i wieńce przygotowane na pogrzeb dla nas były naprawdę pięknie. Nie spodziewałam się tego, że takie wiązanki pogrzebowe mogą tak wyglądać.

Gdy je zobaczyłam od razu też pomyślałam, że pewnie cena za nie będzie bardzo wysoka. A jednak zapłaciliśmy mniej niż gdybyśmy kupili te kwiatu u siebie. Także byliśmy bardzo zadowoleni z tego zakupu. Każda wiązanka została przygotowana bardzo dokładnie i widać było, że były w niej świeże kwiaty.