Leasing na samochód

 

Usługi firm leasingowych, są ostatnimi czasy coraz bardziej powszechne oraz uznawane. To dzięki tego rodzaju firmom, przedsiębiorcy nie są zobowiązani do uiszczania wysokich opłat za wartość pojazdu, niemniej jednak możliwe jest dokonanie częściowego wykupu podczas podpisania umowy leasingowej, natomiast pełny wykup odbywa się po jej zakończeniu.

Leasing pojazdów dla firm w Katowicach

leasing dla firm katowiceAby uzyskać leasing na samochód osobowy lub dostawczy dla firmy, należy zapoznać się z ofertą firm udzielających leasing, jak również odpowiednio zadbać o pełną dokumentację potrzebą do udzielenia takiego rodzaju kredytowania pojazdu. Leasing dla firm Katowice, to usługa udzielenia leasingu zarówno na samochód osobowy, dostawczy, jak również ciężarowy, a także na naczepę lub cysternę, potrzebną do zapewnienia pełnej funkcjonalności pojazdu ciężarowego. Niemniej jednak leasing obejmuje także zakup przyczepy campingowej, lub też transportowej, jeśli tylko jej zakup jest konieczny dla firmy. Jest to świetne rozwiązanie dla właścicieli firm, którzy nie posiadają określonej kwoty pieniężnej na zakup pojazdu, dzięki czemu mogą wpłacić wyłącznie pewną jej część, natomiast reszta kwoty należnej, rozbita jest na co najmniej dwa lata trwania umowy leasingu. Po zakończeniu umowy leasingowania, konieczne jest wpłacenie kwoty wykupu, jeśli tylko leasingobiorca zdecyduje się nabyć dany pojazd na własność.

Jeśli przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą, zdecyduje się na wykup końcowy, oraz będzie miał w tym celu określoną kwotę pieniężną, wówczas możliwe jest dokonanie wykupu całkowitego, oraz zarejestrowanie pojazdu na nazwisko leasingobiorcy, w większości przypadków właściciela firmy. Warto zapoznać się z rodzajami oraz sposobami leasingowania.