Moda i jazda konna

 

Czy moda i sport mogą się uzupełniać, czy mogą iść w parze? Oczywiście, że tak, w końcu każdy z nas chce wyglądać dobrze i modnie, więc dlaczego mielibyśmy tak nie wyglądać podczas uprawiania sportu, jakim jest jazda konna. Jazda konna sama w sobie jest bardzo dumnym sportem, wymagającym od człowieka odpowiedniej postawy i w miarę spokojnego zachowania, bo w końcu jest to współpraca ze zwierzęciem. Trzeba do tego dystyngowania, opanowania no i oczywiście odpowiedniego, ładnego stroju.

Odpowiednio ubrany jeździec

bryczesy damskieNa zawodach to, jak się prezentuje jeździec wpływa w dużej mierze na to, jak jest odbierany, on i jego koń. Pamiętajmy, że mimo, iż wielu z nas kwestie ubioru pomija, uważając ją za mało ważną, za mało istotną, to jednak wbrew pozorom jest ona bardzo ważna. Warto zainwestować w stylowe bryczesy damskie tym bardziej, że zakup będzie służył nam przez długi czas. Bryczesy, marynarka, kamizelka, toczek, buty, itp. to nie są zakupy jednorazowe, czy nawet sezonowe, a raczej są to zakupy na lata, czyli opłacalne i inwestycyjne w pewnym sensie. Nie ma się co za długo zastanawiać, czy warto wydać trochę więcej na modne bryczesy, czy koszulkę, bo naprawdę warto. Moda w jeździe konnej nie zmienia się wcale aż tak często, żeby nie warto było za nią podążać, więc pamiętajmy na co zwracać następnym razem naszą uwagę w sklepie.

Wybierajmy zawsze dobrej jakości tkaniny, wybierajmy dobrze wyglądające materiały, wybierajmy również modne, ale i przede wszystkim wygodne fasony. W to, w co się ubierzemy zależy całkowicie od nas, ale również zależne od tego jest nasze samopoczucie i komfort, o czym z kolei nie wolno zapominać. Pamiętajmy, aby nasze kolejne zakupy były przemyślane, ale również modne, niech jazda konna nie będzie tylko sportem, ale stylem życia.

Więcej znajdziesz na http://www.stajniasklep.pl