Modna lampa wisząca dla brata

Mój młodszy brat zaraz po ukończeniu szkoły wyjechał do pracy za granicę. Chciał kupić za gotówkę własne mieszkanie i musiał szybko zarobić duże pieniądze. Akurat nadarzyła mu się taka okazja zarobkowa, z której skorzystał. Po roku wrócił do kraju i kupił sobie mieszkanie w nowym budownictwie.

Podarowanie bratu modnej lampy wiszącej

lampy wiszące spotlineBrat pięknie umeblował sobie mieszkanie, ale udało mu się tego zrobić do końca, ponieważ zabrakło mu pieniędzy a kredytu nie chciał brać. Od razu zauważyłem, że brakowało mu lampy w salonie i dlatego też zdecydowałem się kupić mu taką w prezencie. Brat organizował parapetówkę dla bliskich i mnie zaprosił również. Parapetówka miała się odbyć w najbliższą sobotę, więc zostało mi niewiele czasu na zakupy. Wybrałem się do największego sklepu z oświetleniem i tam zdecydowałem się coś kupić. Od razu w oko wpadły mi modne lampy wiszące spotline, które były dostępne od ręki i taką lampę postanowiłem kupić bratu. Była modna i na dodatek wiedziałem, że idealnie będzie pasowała u brata w salonie. Lampa była zapakowana w karton, który dodatkowo był zabezpieczony i chronił przed stłuczeniem w razie ewentualnego upadku. Kupiłem jeszcze po drodze kolorowy papier do zapakowania prezentu. U brata w sobotę pojawiłem się pierwszy, ponieważ obiecałem mu pomóc. Od razu dałem mu prezent, który rozpakował z zaciekawieniem. Lampa bratu się spodobała i zdecydował się zawiesić ją od razu w salonie. Wyglądało tam teraz o wiele lepiej.

Parapetówka u brata była udana i przyszli wszyscy zaproszeni goście. Brat dostał dużo prezentów na nowe mieszkanie, ale ten ode mnie był jednak najlepszy. Brat wielokrotnie jeszcze mi dziękował za lampę, która dość mu się podobała. Miałem jednak dobry gust, bo z prezentem trafiłem w sedno.