Mój syn chce być adwokatem

Łukasz to zdolny dzieciak, który od samego początku jak rozpoczął edukację wykazuję się wysoką inteligencją. Co ciekawe już jako dziecko mówił, że zostanie adwokatem i będzie stawał po stronie sprawiedliwości. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że właśnie tak się stanie.

Syn jest znanym bydgoskim adwokatem

adwokat bydgoszczŁukasz sam obrał swoją drogę w życiu i niczego mu z mężem nie narzucaliśmy. To on zdecydował jaką szkołę średnią wybrać i na jaki kierunek studiów pójść. Syn oczywiście wybrał prawo, gdyż chce być adwokatem. Od dziecka plany mu się nie zmieniły i byłam dumna, że w rodzinie będzie adwokat bydgoszcz czym się pochwaliłam swojej szwagierce. Łukasz na studiach świetnie sobie radził i nie miał żadnych problemów z nauką. Z mężem wspieraliśmy go finansowo, ponieważ zależało nam, by zrealizować swój cel. Łukasz ukończył studia z wyróżnieniem i przyjęła go do pracy znana kancelaria prawna. Wielu się o niego ubiegało i mógł sam zdecydować dla kogo chce pracować. Teraz to doświadczony adwokat bydgoszcz, który jest znany w Bydgoszczy. Jestem z niego dumna i wiem, że zawsze mogę do niego zwrócić się po pomoc tak samo jak on do nas. Pewnego dnia przyjechał do nas w odwiedziny i miał przy okazji prośbę. Chciał pożyczyć pieniądze na otworzenie własnej kancelarii prawnej. Mamy sporo oszczędności na koncie i bez wahania daliśmy je synowi. Chcemy, by w życiu miał lekko a własna kancelaria to doskonały pomysł. Na pewno mu się ją uda poprowadzić tak jak sobie tego życzy. Trzymamy za niego kciuki.

Łukasz ze wszystkim sobie poradził i teraz to on jest właścicielem i zatrudnia ludzi do pracy. Nasze nazwisko jest rozpoznawalne a syn jest ceniony w swoim środowisku. Kto by pomyślał, że uda mu się zrealizować plany z dzieciństwa. Uparcie do tego dążył.