DJ

Najlepsi dj są ze Śląska

To bardzo ciekawa sprawa, ale najlepsi dj z całego kraju pochodzą ze Śląska. Nikt nie wie na czym polega ten fenomen, ale dj na wesele ze Śląska zawsze prognozuje udaną, oryginalną imprezę. Wspaniała muzyka, nietypowa dla wesel, ale skoczna, rytmiczna i sprawiająca, że nogi same rwą się do tańca, to podstawa dj wesele na Śląsku.

Jaki powinien być najlepszy DJ?

DJTa opinia jest ogólnie znana i jeśli ktoś był na weselu na Śląsku z całą pewnością i ręką na sercu poleci dj ze Śląska. Jednak prawda jest taka, że to nie w muzyce tkwi przyczyna tego dlaczego każde wesele ze śląskim dj to nie lada gratka. Przede wszystkim odpowiedzialna jest za to góralska osobowość i komunikatywność. Są to osoby z natury otwarte, wesołe i pogodne. Rozmowni, pewni siebie i będący duszą towarzystwa, to właśnie ich charakteryzuje i sprawia, że ludzie nie mogą się nudzić. Przyciągają tłumy, potrafią rozbawić jak mało kto i zachęcić do zabawy i tańca największego nudziarza. Taki dj weselny to skarb. Jednak należy też pamiętać, że tak wspaniała zabawa to także inne elementy wesela. Przede wszystkim jedzenie. Jedzenie jednak polecamy bardziej z regionów kuchni wschodniej. Rosyjskie czy ukraińskie potrawy dobrze przyrządzone sprawią, że podniebienia gości będą zachwycone. Potrawy tłuste, konkretne sa dobrą podstawą, bo przecież na prawie każdym weselu jest bardzo dużo alkoholu. Zatem element dj i jedzenie są najważniejsze. Jeśli chodzi o potrawy powinny być podawane w równych odstępach czasu, przemyślane.

Najpierw coś tłustego, sporego, potem desery, następnie wykwintna kolacja, także raczej tłusta i dopiero wtedy można otworzyć stół szwedzki. Takie rozplanowanie harmonogramu sprawi, że każdy będzie mógł wybawić się za wszystkie czasy i najeść tydzień na przód. Warto też przygotować pudełka na wynos dla gości.

Jednen z najlepszych DJ na śląsku: prezenterzy-tychy.pl