Najlepszy strój karnawałowy

Bardzo lubię karnawał, bo jest to okres, w którym mogę pozwolić uwolnić się swojej artystycznej duszy. Bardzo lubię makijaż ale jeszcze bardziej lubię tworzyć różnego rodzaju charakteryzacje. Jednakże rzadko mam okazję żeby pokazywać się w swoich charakteryzacjach. Właściwie karnawał jest jedynym czasem kiedy mogę spotkać się z ludźmi w swojej innej odsłonie.

Mój tegoroczny strój karnawałowy był niepowtarzalny

stroje karnawałoweW tym roku naprawdę się postarałam jeżeli chodzi o moją charakteryzację karnawałową. Przeważnie moje stroje na różne imprezy były dość proste i choć zawsze starałam się bardzo przy swoim stroju kiedy szłam na imprezę z innymi ludźmi, to jednak wydaje mi się, że te charakteryzacje były dość zachowawcze. Nie chciałam za bardzo wyróżniać się na tle innych, których stroje karnawałowe były dość proste i nie wiązały się z żadnym skomplikowanym makijażem. W tym roku jednak zdecydowałam się zaszaleć i wybrałam strój czarownicy. Nie miałam zbyt wiele czasu więc w sklepie on-line ze strojami karnawałowymi kupiłam odpowiedni strój, który potem trochę przerobiłam tak by wyglądał jeszcze lepiej. Doszyłam do niego różne ciemne mocno błyszczące kamienie oraz dodałam więcej koronki. Jeżeli chodzi makijaż to w moim przebraniu za czarownicę typowego makijażu było mało Była to właściwie pełna charakteryzacja z użyciem produktów, które używane są przez charakteryzatorów filmowych.

Mój strój zrobił furorę na imprezie. Wszyscy byli w szoku, że udało mi się stworzyć coś takiego na swojej twarzy. Muszę przyznać, że wyglądałam całkiem groźnie i ciężko było na pierwszy rzut oka poznać, że to w ogóle ja. W swojej charakteryzacji udało mi się nawet dokleić sztuczny nos przez co wyglądałam naprawdę jak taka typowa czarownica. Mocny makijaż podkreślił tylko całą stylizację.