Naturalne kosmetyki w logona sklep

Wiele niebezpiecznych substancji chemicznych znajdujących się w nieorganicznych kosmetykach to substancje rakotwórcze, takie jak pestycydy, toksyny, a nawet hormony oraz metale takie jak aluminium. 

Dlaczego warto kupować w sklepie logona

logona sklepPodczas gdy wiele produktów kosmetycznych może wydawać się nieszkodliwych, zwłaszcza, że ​​tak naprawdę używamy przecież tylko niewielkie ilości, które są nakładane na skórę, to skumulowany efekt w ciągu kilku lat może prowadzić do powolnego zatrucia organizmu.  W przeciwieństwie do sztucznych kosmetyków naturalne zawierają ekstrakty roślinne z upraw w których nie stosuje się środków ochrony roślin, takich jak sztuczne nawozy czy pestycydy. Zawierają w swoim składzie również ekstrakty roślinne, takie jak nagietek i aloes, które mogą pomóc w poprawie kondycji skóry i umożliwić jej oddychanie i normalne funkcjonowanie. Wiele kobiet przekonuje się, że po przejściu na  kosmetyki naturalne dostępne w logona sklep zaczynają używać ich dużo mniej, aby ukryć niedoskonałości ze względu na poprawę kondycji skóry. Skóra wymaga utrzymania prawidłowej równowagi fizjologicznej. Kosmetyki to zestaw narzędzi do pielęgnacji ciała, pielęgnacji skóry, włosów i paznokci. Aby utrzymać je w zdrowiu i dobrej kondycji, należy używać naturalnych kosmetyków, zawierających naturalne substancje i związki mineralne. Oleje zawarte w naturalnych kosmetykach są zwykle tłoczone na zimno z nasion, kwiatów, owoców i innych roślin. Ich czysty stan jest bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe: linolowy i manolinolenowy. Oleje te mają właściwości, poprawiające wygląd skóry, odżywiają, odbudowują komórki skóry i wspomagają leczenie chorób skóry takich jak np. trądzik, egzema, uszkodzenia spowodowane przez nadmierną ekspozycję na słońce.

Najczęściej spotykane rodzaje olejków w kosmetykach to olej kokosowy, olej z awokado, olej z nasion winogron, olej z oliwek, a nawet olej z konopi, które w czasie tłoczenia na zimno zachowują wszystkie składniki odżywcze mający dobroczynny wpływ na skórę.