zmiękczacze wody

Nietypowy pomysł na biznes – sklep z filtrami i zmiękczaczami wody

Myślę, że jeśli ktoś szuka pomysłu na biznes, dobrym pomysłem byłoby otworzenie sklepu proponującego klientom filtry do wody, a co za tym idzie, oczywiście dzbanki do filtracji wody. Ostatnio stały się na tyle popularne, że mało kto teraz kupuje wodę butelkowaną, bo po prostu przestało się to ludziom opłacać.

Zmiękczacze wody – niezbędne w przmyśle

zmiękczacze wodyMyślę, że filtry do wody pitnej będą rozchodziły się jak świeże bułeczki, zwłaszcza te w rozsądnych cenach. Uzdatnianie wody stało się teraz bardzo modne, głównie za sprawą akcji społecznych organizowanych przez przeróżnych aktywistów. Właściwie to dobrze, bo woda jest w ciągłym ruchu i nie marnuje się, a gdyby nikt nie zwrócił uwagi na ten problem, za kilkanaście lat mogłoby to stać się problemem globalnym. Póki co najskuteczniejszymi filtrami na rynku są filtry odwróconej osmozy – są znacznie droższe, ale o wiele dokładniejsze. Nie przepuszczają nawet pojedynczych jonów, jeśli chodzi o zanieczyszczenia. Ważne w przemyśle są również zmiękczacze wody, które powinny współpracować z maszynami, które jej używają i przetwarzają. Dzięki temu maszyny nie będą tak szybko się psuły, bo nie będzie groził im osadzający się kamień.

 

Uważam, że jeżeli ktoś zaproponowałby klientom sklep z wyżej wspomnianymi przeze mnie artykułami ściśle dotyczącymi wody, to na pewno mógłby wiele na tym zyskać. Nie tylko pieniędzy, ale też satysfakcji z przeciwdziałaniu zanieczyszczeniom wody i świadomość, że dzięki produktom wyrabianym przez twoją firmę tysiące ludzi mogą cieszyć się czystą, nieskazitelną wodą.