Niezawodna kasa Datecs

Obowiązek posiadania kasy fiskalnej spoczywa na przedsiębiorcach prowadzących sprzedaż towarów lub usług dla klientów indywidualnych, nieprowadzących działalności gospodarczej, a także dla podmiotów zwolnionych z opłacania podatku VAT.

Jakie są parametry kasy fiskalnej Datecs?

datecs kasa fiskalnaNa rynku działa wielu producentów sprzętu fiskalnego, ale nieliczni mogą się pochwalić tak długą działalnością jak firma Datecs. Obecnie jest ona liderem na wielu europejskich rynkach, w tym także naszym. Jej urządzenia fiskalne cechują się wysoką niezawodnością, precyzją wykonania i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Jeżeli chcemy kupić funkcjonalne i łatwe w obsłudze urządzenie, to Datecs kasa fiskalna będzie doskonałym wyborem. Jest ona dostosowana do pracy w systemie stacjonarnym lub mobilnym, co sprawia, że jest uniwersalnym urządzeniem. Pomimo wysokiego zaawansowania technologicznego, kasa wciąż pozostaje prosta i intuicyjna w obsłudze, zatem każdy, nawet niedoświadczony pracownik sobie z nią poradzi. Przede wszystkim służy ona do rejestracji sprzedaży towarów i usług, które można samodzielnie ręcznie wprowadzić do bazy danych lub podłączyć do programu magazynowego i zgrać z komputera. Kasa bez problemu może współpracować z czytnikami kodów kreskowych, różnymi terminalami płatniczymi czy wagami. W podstawowej wersji kasa posiada bazę danych na dwanaście tysięcy pozycji, a pojemność pamięci fiskalnej wynosi tysiąc osiemset trzydzieści raportów. W razie potrzeby, można dowolnie poszerzyć pamięć.

Starannie wykonana konstrukcja urządzenia jak również bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych i funkcji dodatkowych sprawia, że idealnie się nadaje do handlu obwoźnego, salonów kosmetycznych, zakładów fryzjerskich czy gabinetów lekarskich.