Nowoczesna przyczepka Thule

Dla osób aktywnych fizycznie sport jest czymś naturalnym i próbują go zaszczepić swoim dzieciom. Najlepiej jest angażować dzieci w sporty, które uprawiają rodzice na tyle, ile jest to możliwe. Jadąc na rower, czy idąc biegać można dziecko zabrać ze sobą.

Co posiada model przyczepki Thule Chariot?

przyczepka rowerowa thule chariotW sklepach rowerowych mamy spory wybór przyczepek, które są lepszej, lub gorszej jakości. Przy wyborze idealnej dla nas, należy się kierować funkcjami jakie spełniają i jakością wykonania. Przyczepka rowerowa Thule Chariot to połączenie aż czterech funkcji w jednym sprzęcie. Możemy z nią jeździć na rowerze, biegać, spacerować, a nawet ślizgać na śniegu. Dzięki odpowiednim technologiom, są w pełni bezpieczne dla dziecka i chronią go przez wywróceniem, lub ewentualnymi urazami powstającymi w wyniku zderzenia. Przyczepka została wyposażona w mocne hamulce tarczowe skrawające do minimum drogę hamowania, wytrzymałe i wrażliwe na każdą nierówność amortyzatory sprężynowo –  powietrzne, oraz pięciostopniowe pasy bezpieczeństwa, które utrzymują dziecko we właściwym miejscu nawet przy mocnym szarpnięciu, czy nagłym hamowaniu. Konstrukcja Thule Chariot została wykonana z lekkiego aluminium, które jest dodatkowo wzmocnione w kluczowych miejscach narażonych na uszkodzenia. Po złożeniu przyczepki zajmuje ona tyle miejsca co średniej wielkości walizka. Duże, pompowane koła tylne zapewniają stabilne trzymanie się drogi podczas zakrętów, a skrętne przednie koło, ułatwia kierowane przyczepką. 

Przyczepki są bardzo funkcjonalne i możemy z nią jechać na zakupy, czy nawet zabrać na wakacje, bo po łatwym demontażu niektórych elementów konstrukcji, mamy praktyczny wózek trzy, lub czterokołowy. Sama przyczepka waży tylko niecałe piętnaście kilogramów.