Odpowiedni rower od Rometa

Jestem dziewczyną, która nie lubi iść z prądem i robić to co innym się podoba. Moje zainteresowania oraz pasja również nie pasuje do ogólnie utartych norm społecznych. Bardzo lubię aktywną formę spędzania wolnego czasu, ostatnio mocno zainteresowały mnie górskie przejażdżki na rowerze. Postanowiłem głębiej zapoznać się z tym tematem.

Czy ramblery nadają się dla pań?

Romet Rambler R7.2Im więcej o tym czytałam i im więcej filmów obejrzałem tym coraz bardziej chciałam spróbować swoich sił w tej formie spędzania wolnego czasu. Czułam, że to będzie moja nowa pasja, której poświęcę się na lata a moje ciało podziękuje mi za to na starość. Jednak bez odpowiedniego sprzętu ani rusz. Usiadłam do mojego laptopa i w wyszukiwarce wpisałam – polecane rowery górskie dla kobiet. Wyskoczyło mi całkiem sporo pozycji, głównie takich gdzie producent uznaje, że jego rower jest odpowiedni dla obu płci. Moją uwagę przykuł rower Romet Rambler R7.2. Jego cena była bardzo przystępna, a oferowane udogodnienia oraz ilość przerzutek w zupełności mnie satysfakcjonowała. Po przeczytaniu kilku opinii, które były bardzo pozytywne utwierdziłam się w przekonaniu, że to będzie idealny zakup. Bez wahania dokonałam zakupu na stronie producenta. W mailu potwierdzającym zakup, dostałam informację, że kurier wraz z moim rowerem powinien pojawić się pod moimi drzwiami w ciągu czterech dni roboczych. Nie mogłam się doczekać.

 

Po dłużących się strasznie czterech dniach, w końcu pod moje drzwi zawitał kurier z moim rowerem górskim. Gdy go rozpakowałam wyglądał imponująco, niecodzienne widuje się takie rowery, ich znakiem rozpoznawczym są bardzo wielkie i grube opony. W najbliższy weekend wyruszam w góry aby przetestować mój nowy zakup. Wierzę, że nie złapie gumy na pierwszym ostrzejszym kamieniu.