Oprogramowanie i chińska restauracja

Moja restauracja skupiała się na kuchni chińskiej. Przez ostatnie lata poświęcałem jej na prawdę sporo czasu i była moim prawdziwym oczkiem w głowie. Tak na prawdę doskonale wiedziałem, że to jest to co chcę robić. Oczywiście chcąc iść z duchem czasu cały czas szukałem jakich nowych optymalizujących rozwiązań, które miały zwiększyć wydajność oraz jakość naszej pracy.

Staliśmy się nowoczesną restauracją

oprogramowanie dla gastronomiiNa pewnej konferencji wiele lat temu ogłoszono powstanie pierwszych systemów dla restauracji. Była to prawdziwa nowość, ponieważ komputery w tamtych latach nie były na porządku dziennym i na ten temat były podzielone zdania. Ja jednak czułem, że jest to przestrzeń nie do zatrzymania. Widziałem jak postęp technologiczny rośnie i mogłem albo iść z nim albo dalej stać przy tradycyjnych poglądach. Ja byłem człowiekiem, który lubi ryzyko dlatego jeszcze tego samego dnia skontaktowałem się z firmą, która pokazywała nam oprogramowanie dla gastronomii. Uznałem, że zainwestuję w nie. Oczywiście w tamtych latach to było znacznie droższe niż teraz. Na szczęście ten przełom dla mnie i mojego personelu okazał się nie zwykle cenny. Doświadczenie jakie z tego wynieśliśmy były ogromne i szybko zaczęliśmy kusić się o więcej podczas gdy inne restauracje dopiero zaczynały swoją przygodę na tej płaszczyźnie. My gdy tylko nauczyliśmy się chodzić mogliśmy przystępować do nauki latania i rozwijania skrzydeł. Wkrótce staliśmy się najnowocześniejszą restauracją w mieście i zyskaliśmy wiele klientów.

Nasz system płatności oraz wydawania dań był bardzo sprawny oraz szybki dzięki temu ludzie mogli liczyć na fachową obsługę i dobre jedzenie. To oczywiście z czasem się odbijało i mieliśmy z tego większe zyski. Jednak początki wcale nie były takie różowe i trzeba było bardzo zachęcać naszych gości.