Otwarcie biura księgowego

Pracowałam w dość dużej spółce jako główna księgowa. Ogromną zaletą pracy w tym miejscu były regularne szkolenia, na które byłam wysyłana regularnie. Dzięki temu zdobywałam doświadczenie i byłam najlepsza w swoim fachu. Dlatego właśnie zdecydowałam się to wykorzystać.

Prowadzenie profesjonalnego biura księgowego we Wrocławiu

biuro księgowe we WrocławiuKiedy już właściwie potrafiłam wszystko i nie było nic, bo mogłoby mnie zaskoczyć, to uznałam, że to najwyższy czas na zmiany. Postanowiłam, że otworzę własne biuro księgowe we Wrocławiu, bo to miała być dla mnie ogromna szansa. Chciałam kupić własne mieszkanie i musiałam zacząć zarabiać więcej, żeby było mnie na to stać. Zaczęłam od znalezienia lokalu, który musiał być usytuowany w odpowiedniej lokalizacji. Wybrałam miejsce, gdzie mieściło się mnóstwo firm, bo to dawało mi szansę na klientów. Moje biuro księgowe miało być najlepsze we Wrocławiu u musiałam to udowodnić swoim potencjalnym klientom. Zajmowałam się wszystkimi sprawami związanymi z księgowością i byłam w stanie obsłużyć nawet duże spółki. Prowadzenie spraw pracowniczych również nie stanowiło dla mnie problemu a rozliczanie faktur, to była istna fraszka. Kiedy już urządziłam się w biurze księgowym, to postanowiłam zdobyć pierwszych klientów. Wpadłam na nietuzinkowy pomysł i postanowiłam osobiście odwiedzić firmy, który mieściły się w pobliżu. Zaprezentowałam swoje umiejętności księgowe i zaoferowałam współpracę. Byłam w stanie zminimalizować koszty w każdym przedsiębiorstwie.

Byłam najlepszą księgową i to było bezdyskusyjne. Szybko klienci się o tym przekonali i przychodziło ich do mojego biura coraz więcej. Z czasem musiałam zatrudnić pomoc, ponieważ miałam wiele spraw do prowadzenia i nie chciałam już pracować po dwanaście godzin dziennie.