Pasy skórzane dla chorych

Chęć pomocy innym miałam w sobie już od wczesnego dzieciństwa. Zawsze starałam się pomóc każdemu kto tej pomocy potrzebował i wymagał. Na wszystkich bliźnich próbuje patrzeć z miłością, gdyż to niesie prawdziwą radość w życiu. Jako lekarz mam styczność z ludźmi cierpiącymi i oczekującymi dobrego słowa.

Pasy unieruchamiające chorych 

pasy skórzane do unieruchomienia pacjentaPraca w szpitalu jest moim powołaniem. Od dzieciństwa powtarzałam wszystkim, że jak dorosnę będę pomagać innym ludziom. Tak też się stało. Poszłam na studia medyczne i skończyłam je jako lekarz. Moją misją było jest i będzie niesienie pomocy i ukojenia w cierpieniach. Jednak moja praca nie zawsze jest dla mnie łatwa. Wiele dyżurów jest ciężkich i pełnych skrajnych emocji. Gdy chcemy pomóc pacjentowi, który z powodu choroby stanowi dla siebie i innych zagrożenie musimy zastosować wszystkie dostępne środki. W tym przypadku najlepiej sprawdzają się pasy skórzane do unieruchomienia pacjenta. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią opiekę choremu. Pasy często stasowane są u osób po udarach. Ta grupa pacjentów nie wie co się z nimi stało i próbuję za wszelką cenę wstać z łóżka. Niestety pacjenci ci są bardzo osłabieni, a jedna strona ciała jest sparaliżowana. Próba wstania i opuszczenia sali szpitalnej może mieć katastrofalne skutki. Dlatego stosowane są pasy ze skóry, które nie powodują urazów i otarć na ciele pacjenta. Oprócz tego są szybkie w montażu i całkowicie bezpieczne dla osoby chorej. Personel może w każdej chwili je ściągnąć lub zamontować. W zależności od tego czy stan pacjenta się poprawia czy pogarsza. Pasy skórzane są elastyczne i nie powodują bólu u pacjentów.

Choć wielu z nas pasy kojarzą się bardzo negatywnie, wielu pacjentom uratowały one życie i zdrowie. Pasy zakładane są tylko gdy sytuacja tego wymaga. Gdy stan osoby chorej się polepsza pasy są natychmiast demontowane. W szpitalu jest wiele osób potrzebujących i nie ma sposobu na to aby personel znajdował się przy każdym okrągłą dobę.