Piękna, nowoczesna kuchnia

 

W końcu udało mi się przeprowadzić remont kuchni. Moje mieszkanie wygląda teraz naprawdę świetnie. W szczególności z porównaniem z tym co było kiedyś. Moje mieszkanie jest dość stare, a więc było przy nim wiele pracy. Pierwszym pomieszczeniem do remontu była łazienka, potem salon. Teraz, w końcu mam piękną kuchnię!

Wybór padł na nowoczesne meble

nowoczesne meble kuchenneMiałam wiele pomysłów na to jak powinna wyglądać moja nowa kuchnia. W Internecie i w telewizji można znaleźć naprawdę wiele inspiracji i to na każdą kieszeń. Oglądając projekty różnych pomieszczeń bardzo podobało mi się wiele różnych stylów, więc sama nie wiedziałam na początku w jaki sposób powinna wyglądać moja kuchnia i na jakie dodatki i kolory powinnam się zdecydować. W końcu, po długich przemyśleniach zdecydowałam się na modernistyczny styl połączony z klasycznym oświetleniem. Bardzo chciałam, żeby w mojej kuchni znalazły się nowoczesne meble kuchenne, ponieważ wcześniej moja kuchnia była utrzymana w stylu, który zupełnie mi się nie podobał. Meble były stare i w większości już zniszczone. Również ich kolor mi się nie podobał bo były one w nudnym brązowym kolorze, kojarzącym mi się z okresem PRL. Mieszkanie odkupiłam od starszego małżeństwa, a więc meble te na pewno były wiekowe. Do nowej kuchni wybrałam więc meble o bardzo błyszczącym wykończeniu w czarnym kolorze. Wyglądają one po prostu super i idealnie pasują do bardzo ozdobnego, klasycznego oświetlenia.

Strasznie podoba mi się nowa kuchnia. W końcu mam pomieszczenie, które pasuje do mojego stylu i gustu oraz jest bardzo nowoczesne. Kuchnia bardziej pasuje do reszty mojego mieszkania. Kuchnia choć jest bardzo nowoczesna jednocześnie jest bardzo przytulna, co bardzo mi się podoba, bo nie lubię takich pustych, sterylnych pomieszczeń.