Piękna patera z kloszem

 

Jestem osobą, która bardzo lubi wyprawiać wszelkie przyjęcia. Teraz kiedy pogoda bardzo dopisuje, uwielbiam organizować przyjęcia na świeżym powietrzu. Jestem posiadaczką dużego ogrodu, który jest pięknie urządzony. Jako że zaczęły zbliżać się moje imieniny, postanowiłam zaprosić na nie gości. Mam w zwyczaju piec sporo ciast, więc potrzebna mi była niejedna patera z kloszem.

Zakup pater na ciasta

patera na ciasto z kloszemBardzo cieszę się za każdym razem, kiedy mam możliwość spędzania czasu z moimi bliskimi. Należę do osób, które są bardzo rodzinne i zżyte z bliskimi. Dlatego też, kiedy zorientowałam się, że wielkimi krokami zbliżają się moje imieniny, postanowiłam się do nich świetnie przygotować. W związku z tym, że na moich imieninach miało pojawić się co najmniej piętnaście osób, potrzebowałam więcej akcesoriów, na których mogłabym pięknie ułożyć jedzenie. Wielką uwagę przykładam do pięknego i estetycznego podawania pożywienia, dlatego też wśród rzeczy, które musiałam zakupić przed przyjęciem, była patera na ciasto z kloszem. W tym celu wybrałam się do ulubionego sklepu, w którym było wiele akcesoriów kuchennych. Zawsze sklep ten zaskakiwał mnie ilością produktów i tak było i tym razem. Szybko skierowałam się do działu, w którym mogłam znaleźć eleganckie patery. Gdy dostrzegłam te z kloszami, uśmiechnęłam się do siebie od ucha do ucha. Nie mogłam doczekać się momentu, w którym ułożę na swoich nowych paterach upieczone przeze mnie ciasto.

Gdy wróciłam ze sklepu wyposażona w dwie piękne patery z kloszem, byłam bardzo szczęśliwa. Oczyma wyobraźni widziałam już, jak doskonale prezentuje się na nich upieczone przeze mnie ciasto. Czułam w kościach, że ten widok przypadnie do gustu również i zaproszonym przeze mnie gościom. A przynajmniej miałam taką nadzieję!