Pojazdy akumulatorowe dla dzieci

Powszechnie się uważa, że dziewczynki głównie się bawią lalkami, a chłopcy samochodami. Jednak są w sklepach zabawkowych produkty, które jednakowo cieszą wszystkie dzieci i są przez nie chętnie użytkowane. Na pewno zaliczają się do nich pojazdy na akumulator.

Od jakiego wieku są pojazdy na akumulator?

samochody na akumulator dla dzieciWszystkie kilkulatki są na etapie poznawania świata i uwielbiają coś robić samodzielnie. Kiedy tylko mogą choć na chwilę oddalić się od rodziców i zrobić coś po swojemu, to od razu pojawia się na ich twarzach szeroki uśmiech. Dlatego też samochody na akumulator dla dzieci będą świetnym pomysłem na prezent. Mogą z nich korzystać już maluchy od trzeciego roku życia, ponieważ kierowanie nimi wymaga nieco umiejętności, których nie będą w stanie opanować młodsze dzieci. Samochody są napędzane mocnymi silnikami i wydajnymi akumulatorami, które pozwalają na nieprzerwaną jazdę nawet przez kilka godzin po naładowaniu. Ponadto są wyposażone w piloty do zdalnego sterowania, które przydają się na długich spacerach lub na etapie nauki jazdy. W sprzedaży znajdziemy modele aut, które nadają się do miejskiej jazdy po chodnikach i alejkach oraz terenowe do pokonywania ogrodowych trawników czy pagórków na łąkach. Bez względu czy wybierzemy klasyczny sedan czy terenówkę, będą one działały na identycznej zasadzie. Przeważnie mają one na wyposażeniu boczne lusterka, kierownicę z klaksonem, światła led z przodu i z tyłu oraz pasy bezpieczeństwa. Dostępne są w wersji dla jednego lub dwójki dzieci.

Takie zabawki z pewnością dostarczą każdemu maluchowi mnóstwo radości i frajdy, ponieważ choć przez chwilę będą mogły się poczuć jak dorośli, bo samodzielnie będą kierowały pojazdem. Cena takiego elektrycznego samochodu, to przeważnie koszt około kilkuset złotych.