Poszukwiania płytek do salonu

Od dawna marzyłam o tym, aby nieco odmienić mój obecny salon. Od kilkunastu lat prezentował się tak samo, a przez ten czas wystrój i wykańczanie wnętrz nieco się zmieniło, więc nic dziwnego, że pragnęłam nieco odświeżyć to pomieszczenie. Stwierdziłam, że przede wszystkim zależy mi na odświeżeniu ścian oraz podłogi, a dopiero potem myślałam o wymianie wyposażenia.

Jak znalazłam idealne płytki do mojego salonu?

płytki ashwood do salonuDługo myślałam nad tym, jaki rodzaj podłogi najbardziej sprawdzi się w moim salonie. Początkowo myślałam o klasycznych, drewnianych panelach, a potem o płytkach. Nie trafiało to jednak w mój gust. Postanowiłam więc nieco poszperać w Internecie i udało mi się znaleźć idealne rozwiązanie dla mnie, a były min płytki, które imitują drewniane panele. Płytki te to płytki z serii Ashwood, która produkowana jest przez znaną markę. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania, odpornością na zarysowania oraz uderzenia, a także efektownym wyglądem. Płytki Ashwood do salonu dostępne są zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Są to płytki prostokątne, podłużne, bardzo łatwe w montażu, co pozwala nam na szybkie odświeżenie naszego mieszkania. Sam fakt, że płytki te posiadają funkcję antypoślizgową sprawia, że zachęcają do zakupu i montażu. Dodatkowo są one mrozoodporne i wodoodporne, a wiec mogą być również montowane na tarasach, czy też balkonach. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób jest nimi zainteresowanych.

Jeśli chodzi o ich cenę to nie musimy się martwić. Nie jest ona wysoka, a w sklepie internetowym możemy zamówić te płytki z dostawą do domu za znacznie niższą cenę, niż w sklepie stacjonarnym. Warto jest więc wcześniej zainteresować się tym tematem i być może poszukać sklepów internetowych, w których owe płytki są dostępne.