makiety architektoniczne

Praca domowa

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo się cieszę, że już wkrótce będą wakacje. Nie mogę się już doczekać. Zostało jakieś dwa miesiące do ostatniego dzwonka w szkole. Ale nauczyciele wcale nam nie odpuszczają, ciągle nas pytają, zadają prace domowe i robią sprawdziany. Pewnie dlatego, że nie wystawili jeszcze nam ocen.

Trzeba było zrobić makiety architektoniczne

makiety architektoniczneAle mogli by trochę nam odpuścić, człowiek już nie daje rady z tą nauką, zwłaszcza jak na zewnątrz jest taka piękna, słoneczna pogoda. A ja muszę siedzieć w domu oraz robić tą prace domową, którą zadała nam pani od plastyki. Mamy zrobić jakieś makiety. Sami możemy zdecydować co mają przedstawiać. Bardzo mi to ułatwia sprawę, że do tej pory nie wiem co mogłyby one przedstawiać, a czas oddania jej zbliża się nieuchronnie. Pani powiedziała, że nie muszą być to makiety-architektoniczne, wystarczy jak zrobimy takie proste, bez żadnych wymyślnych elementów. Moje koleżanki już zaczęły pracę i wydaje mi się, że tylko ja jeszcze nie zaczęłam pracy. Inspiracji postanowiłam poszukać w internecie, chyba tak będzie znacznie szybciej niż jakby sama miałbym coś wymyślić. W internecie były liczne modele domów, albo parków. Nie było niczego co mogłabym zrobić w tak krótkim czasie. Ale skoro nie dam rady z czymś takim to może zrobię wystrój jakiegoś pokoju lub jakiegoś urządzenia.

Trudno mi zdecydować teraz. Wieczorem zadzwoniłam do mojej najlepszej przyjaciółki oraz spytałam ją co ona robi, gdyż chodzimy do tej samej klasy. Powiedziała, że robi farmę, ale też obawia się czy zdąży.