Profesjonalne badania geologiczne

Decydując się na duże inwestycje, dobrze jest mieć świadomość, czy inwestycja ta będzie bezpieczna i czy nie przyniesie strat. O ile nie zawsze można orzec, czy coś będzie rentowne, zawsze można sprawdzić bezpieczeństwo. Jako osoba, która zajmuje się szeroko pojętymi działaniami deweloperskimi, wiem jak ważne są badania geologiczne.

Najlepszej jakości badania geologiczne

badania geologiczne w KrakowieMuszę przyznać, w związku z moją ostatnią inwestycją, badania geologiczne w Krakowie są wykonywane na najwyższym poziomie. Zdecydowałam się na postawienie sporego osiedla apartamentowców, jednak ze względu na ukształtowanie terenu miałam wątpliwości, czy nie będzie to teren osuwiskowy. Z tego właśnie powodu zdecydowałam się na zatrudnienie specjalistycznej firmy, której zadaniem będzie sporządzenie ekspertyzy, dotyczącej terenu na którym chciałam postawić budynki. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z jakości usługi. Widać było, że specjaliści z zatrudnionej przeze mnie firmy znają się na rzeczy. Badania były przeprowadzone bardzo dokładnie, przy zastosowaniu najlepszej jakości specjalistycznego sprzętu. Dzięki temu nie tylko całość nie trwała zbyt długo, ale również miałam pewność, że opinia będzie rzetelna. Firma określiła teren, jako bezpieczny, jednak doradziła zastosowanie wzmocnionych fundamentów, na co oczywiście się zdecydowałam. Jak się okazuje ekspertyza była realna, gdyż nie miałam z budynkami żadnego problemu.

Decydując się na postawienie osiedla, wiedziałam że muszę sprawdzić, czy teren na pewno jest bezpieczny. Brak odpowiednich badań geologicznych, mógłby zaowocować nie tylko olbrzymimi stratami finansowymi, ale również narażeniem wielu osób na bezpośrednie zagrożenie zdrowia i życia. Na szczęście udało mi się znaleźć rzetelną firmę.