Program do rozliczania pracowników

 

W dużych firmach zatrudniających kilka tysięcy ludzi potrzebny jest dział kadr. W celu odpowiedniego utrzymania porządku wśród płac pracowników potrzebni są wykształceni pracownicy biurowi oraz odpowiedni sprzęt z wydajnym oprogramowaniem.

Zalety oprogramowania kadrowo-płacowego

oprogramowanie waproWielozadaniowe oprogramowanie WAPRO pozwala na zarządzanie wieloma działami kadr w firmach usługowych, przedsiębiorstwach handlowych i firmach produkcyjnych. Pomaga ono rozliczyć każdego z pracujących osób, bez względu na to, jaką ma umowę i ile jej przysługuje wynagrodzenia. Bardzo ułatwia wypłaty dla pracowników i sprawia, że pomyłki przy wydawaniu opłat za pracę są równe zeru. Dzięki programowi można nie tylko zapłacić każdemu z zatrudnionych odpowiednią stawkę, ale też wydać zasiłek mu przysługujący z ubezpieczenia społecznego. Co jest ważne dla firmy, dzięki oprogramowaniu WAPRO można w bardzo łatwy i szybki sposób rozliczyć się z urzędem skarbowym oraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Dodatkową funkcją, z której można korzystać mając zakupioną wersję Gang, to możliwość prowadzenia listy obecności i utrzymywania pod kontrolą wszystkich godzin wejścia i wyjścia pracowników. Dbając o ochronę wrażliwych danych osobowych można rejestrować czas pracy bez ujawniania dodatkowych informacji o zatrudnionym osobom, które nie mają do nich dostępu. Program WAPRO można połączyć z oprogramowaniem Płatnik, który pozwala na swobodne manewrowanie umowami cywilnoprawnymi oraz wysyłanie danych do PFRON-u.

Możliwości wynikające z oprogramowania WAPRO jest bardzo wiele. Nie dość, że jest bardzo funkcjonalny, to do tego ma bardzo intuicyjny interfejs. Producent oferuje także możliwość zwrotu zakupionego programu, ale na z góry narzuconych warunkach umowy gwarancyjnej.