prezent na dzień ojca

Projektantka hand made

Od zawsze robiłam różne drobiazgi, które wszystkim się podobały. W wolnej chwili projektuję gadżety i prezenty hand made, które daję w prezencie dla moich bliskich. Wymyśliłam doskonały prezent na dzień ojca, który własnoręcznie wykonałam. Również samodzielnie wykonałam prezent dla mamy na jej urodziny i wszyscy byli pod wrażeniem.

Potrafię wykonać oryginalne prezenty

prezent na dzień ojcaUznałam, że warto się tym zająć na stałe i oferować swoje projekty na sprzedaż. Potrafię wykonać oryginalny prezent dla dziewczyny, który na pewno zachwyci nie jedną osobę. Najpierw wykonałam kilka produktów, które wystawiłam na sprzedaż. Zanim zacznę wykonywać prezenty na zamówienie to chcę sprawdzić czy moje pomysły będą się sprzedawać. Zainteresowanie było ogromne i pierwszego dnia wszystkie moje produkty hand made zostały sprzedane. Wykonałam jeszcze wiele projektów i dodałam informację, że wykonuję prezenty na zamówienie. Odezwała się do mnie dziewczyna, która chce wykonać prezent na rocznicę dla chłopaka i przedstawiła mi kilka swoich pomysłów. Nie do końca były one dobrze zaplanowane dlatego zaoferowałam swoją pomoc i wykonałam dla niej tematyczne projekty. Była ona zachwycona i powiedziała, że będzie miała najlepszy prezent na rocznicę dla chłopaka, który na pewno będzie zachwycony. Nie sądziłam, że moje projekty będą cieszyły się takim zainteresowaniem. Codziennie po pracy zasiadam przy swoim biurku i wykonuję jakiś prezent na dzień ojca czy wymyślam wyjątkowy prezent dla mamy.

Ludzie są zachwyceni moimi projektami i chętnie je u mnie zamawiają. Cieszę się, że mogę realizować swoje pasje, dzięki temu jeszcze bardziej się rozwijam i mam coraz bardziej oryginalne pomysły. Wymyśliłam tak oryginalny prezent dla dziewczyny, że na pewno zrobi on furorę. Takich rzeczy w sklepie się nie kupi.

Czytaj więcej na: http://specially4u.pl