szkolenie

Prowadzę indywidualne szkolenia menadżerskie w firmie

Dostałam propozycję od firmy konkurencyjnej, żeby prowadzić u nich szkolenia. Wiele w firmie przeżyłam współpracuję z jej właścicielem od sześciu lat i to jakie firma osiąga sukcesy zawdzięcza w siedemdziesięciu procentach mojej ciężkiej pracy.

Szkolenia menadżerskie to moje zajęcie

szkolenie

Prowadzę w firmie coaching indywidualny. Raz w miesiącu spotykam się z każdym pracownikiem z każdego działu i ustalamy cz pracownik realizuje swoje cele. Sprawdzam czy coś mu przeszkadza w osiąganiu celów. Jeśli tak jest to staramy się szukać rozwiązań, żeby pracownik realizował się w pracy i osiągał coraz to większe sukcesy. Coaching zespołowy jest bardzo przyjemny w naszej firmie. Nikt się mnie nie boi. Każdy pracownik z uśmiechem przychodzi na nasze spotkania. Czasem ich sporo wypytuję i nie raz mają mnie dosyć. Wiedzą jednak, że praca ze mną jest dla ich dobra i mają dzięki temu spore korzyści. Efektywne szkolenia menadżerskie prowadzę tylko z pracownikami, którzy mają wyższe stanowiska. Tutaj współpraca przebiega różnie. Wiele osób już zapomniało jak to było jak pracowali na niższych stanowiskach i nie chcą słuchać moich rad, chociaż poniekąd zawdzięczają mi swoje stanowisko. Z innymi osobami współpracuje mi się dobrze. Mają do mnie zaufanie i rozmawiamy ze sobą na każdy temat szkolenia sprzedażowe są bardzo ważne w każdej firmie. Każda firma powinna inwestować w szkolenia aby pracownicy mieli lepsze wyniki. Spotkałam się z firmą konkurencyjną na mieście. Wysłuchałam jakie warunki mogą mi zaproponować i grzecznie im odmówiłam.

Poleciłam moją koleżankę, z którą studiowałam na jednym roku i wiem, że jest właśnie w trakcie poszukiwania prac. Właściciel firmy mi bardzo podziękował i zadzwonił do koleżanki przy mnie. Cieszę się, że mogłam jej pomóc i że dzięki mojej rozmowie dostanie pracę.