serwis cnc

Przygotowuję reklamę dla serwisu cnc

Mam na imię Agnieszka. Pracuje w agencji reklamowej. Moja firma jest bardzo znana w warszawie. Mamy wiele zleceń i często organizujemy kampanie reklamowe dla rożnych właścicieli bardzo znany firm. Ostatnio miałam wiele zleceń. Postanowiłam trochę odpocząć i właśnie przeglądam sobie w internecie ogłoszenia z biur podróży.

Jak zareklamować serwis cnc?

serwis cncWypisałam sobie urlop za tydzień i planuje wyjazd z moim chłopakiem na dwa tygodnie w ciepłe kraje. Do biura przyszła Karolina z nowym klientem. Pan Mirosław prowadzi sklep i chciałby go lepiej zareklamować żeby mieć więcej klientów. Poprosiłam żeby klient sobie usiał. Właściciel sklepu opowiedział mi o swoim asortymencie. Ciekawie opowiadał o tokarkach. Automaty tokarskie cnc bardzo go zainteresowały już kiedy był w technikum i wówczas podjął decyzję, że będzie chciał pracować w tej branży. Na początku oferował polecany serwis cnc w firmie u producenta. Serwis obrabiarek cnc to było jego ulubione zajęcie. Kiedy dowiedział się, że jego żona jest w ciąży postanowił założyć swoja własną firmę. Serwis cnc wykonywał w różnych godzinach, czasem nawet wieczornych a przy małym dziecku chciał spędzać więcej czasu w domu. Zdecydowałam się przyjąć to zlecenie. Nie zajmie mi wiele czasu. Chciałam je do końca przyszłego tygodnia skończyć, żeby na spokojnie udać się na mój urlop. Sprzedaż maszyn cnc nie była na wysokim poziomie. Klient miał wysokie ceny na maszyny. Zaproponowałam mu współprace z jakimś bankiem żeby wprowadzić sprzedaż ratalną.

Naprawa wrzecion jest przeprowadzana przez fachowych specjalistów i warto o tym wspomnieć w naszej reklamie. Zaproponowałam mu reklamę w radio i w gazecie lokalnej. Przygotuję także projekt ulotek, które przydałoby się poroznosić po mieszkańcach i firmach. Katalogi warto mieć na miejscu.