producent skarpetek

Rajstopy dziecięce i inny asortyment sklepu

Nazywam się Karol i jestem pracownikiem sklepu. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, ponieważ współpracujemy z wieloma dostawcami. Nasz sklep zaopatruje producent rajstop, który jest dość znany w całym kraju i klientki chętnie kupują jego produkty.

Rajstopy i pończochy najlepszych producentów

producent skarpetekZaopatruje nas także producent pończoch, z którym współpracujemy właściwie od zawsze. Niedawno też odezwał się do nas nowy producent skarpetek, z którym właścicielka sklepu chętnie podjęłam współpracę. Na naszych regałach sklepowych można znaleźć również rajstopy dziecięce i w nie zaopatruje nas producent rajstop dziecięcych, który jest dobrym znajomym mojej szefowej. Ta współpraca od zawsze świetnie się układa i na dodatek mamy rewelacyjne ceny, co zachęca klientów do kupna. Ostatnio do sklep wszedł starszy pan, który chciał kupić skarpety. Pytał czy producent skarpetek, które mamy w sklepie jest dobry. Potwierdziłem mu, że jak kupi te skarpety to na pewno będzie bardzo zadowolony. Starczy pan kupił skarpety w ilości pięciu par i powiedział, że jak ten producent skarpetek jest tak dobry jak mówię, to jeszcze wróci do naszego sklepu. Pojawił się już następnego dnia i kupił kolejne dwadzieścia par. Lubię kiedy klienci są zadowoleni z zakupów w naszym sklepie, ponieważ zawsze do nas wracają. Kiedyś przyszła młoda dziewczyna, która chciała kupić pończochy. Powiedziała, że jest jej znany tylko jeden producent pończoch i to od niego chciałaby uzyskać u nas pończochy. Oczywiście mieliśmy je dostępne i klienta wyszła bardzo zadowolona. Powiedziała też, że powie koleżankom o naszym sklepie, które na pewno się u nas pojawią.

Wiem, że producent pończoch, z którym współpracujemy jest bardzo dobry, ponieważ moja żona Marta ma od niego pończochy, które sobie bardzo ceni, bo są wygodne i mocne.

Więcej informacji na http://ladytina.pl