Regenerowanie pomp wspomagania

Czasami człowiek po prostu ma pecha. Zdarza się każdemu, że jest jakiś gorszy dzień. Jednak ja to miałem po prostu jakąś złą passę już od kilku miesięcy. Stresowałem się w pracy, że aż musiałem wziąć kilka dni urlopu. Niestety, nawet w drodze na wakacje towarzyszył mi mój pech. Musiałem się cofnąć i jechać do mechanika z moim autem.

Naprawa pompy w aucie

regeneracja pomp wspomagania mazowieckieZauważyłem, że strasznie ciężko mi się skręca, a przy maksymalnym skręceniu kół, auto zaczynało strasznie wyć. No z takim samochodem na wakacje jechać się nie dało. Byłem taki zły, że mój plan się nie powiódł. Auto czekała regeneracja pomp wspomagania mazowieckie gdzie pojechałem zaraz po zarejestrowaniu usterki. Zapytałem, ile mniej więcej potrwa naprawa, ponieważ mam zarezerwowaną wycieczkę i chciałbym nie tracić cennych dni. Dowiedziałem się, że akurat mają wolne miejsce, ponieważ klient przełożył datę podstawienia samochodu. Ucieszyłem się, ponieważ zakiełkowała we mnie nadzieja, że jednak zdążę w tym dniu pojechać na mój upragniony urlop. Mechanik od razu zabrał się do pracy. Na początku potwierdził moje przypuszczenie, że to pompa wspomagania zawiodła. Na szczęście nie trzeba było wstawiać nowej, wystarczyła regeneracja starej. Należało spuścić płyn ze zbiorniczka wyrównawczego, zdemontować pasek napędowy i rozmontować pompę. Następnie mechanik zrobił oględziny pompy stwierdzając co się nadaje, a co trzeba podmienić z części. Na szczęście dużo do wymiany nie było.

Myślałem, że ominą mnie wakacje i mój humor już nigdy do mnie nie powróci. Jednak mechanik uratował moje auto, zregenerował pompę i powiedział, że mogę teraz bezpiecznie jechać na moje wakacje. Wszystko wykonał jak należy i w błyskawicznym tempie, więc byłem mu bardzo wdzięczny, bo jedyne czego teraz potrzebowałem to kilka dni spokoju.